Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wakacje, przepiękna pogoda...czas na grilla! A z prezentami, które można zgarnąć od firmy Rafcom właśnie w tym miesiącu, każdy grill będzie przyjemnością.

Firma Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Obecnie jest właścicielem dwóch cenionych marek: Prism i Cleverton, które na rynku polskim zyskują coraz większą popularność.

Marka PRISM, której obecnie dotyczy akcja promocyjna, to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle rozwijana przez firmę Rafcom, ze względu na ogromne zapotrzebowanie właśnie na alternatywne produkty na naszym rynku. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to jej kluczowy atut.

Jak wiemy obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To dla tej grupy odbiorców, która działa ekonomicznie i ekologicznie, stworzono produkty innowacyjne, o najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO, a jednocześnie są trwałe i wydajne. 

Dokładnie dziś - tj. 13.lipca.2020 roku rusza akcja właśnie związana z marką Prism. "Grilluj z Prism" - bo tak nazwali ją pomysłodawcy, to promocja, która nagradza klientów za dokonane zakupy.

Promocja jest progowa, co oznacza, że im więcej kupi klient, tym lepszą nagrodę odbierze. A do zdobycia będą:

- fartuch do barbecue z akcesoriami do grillowania

- turystyczny grill

- grill z paleniskiem na trójnogu

Progi w akcji nie są wygórowane. Zamówienie za 600 zł już gwarantuje odbiór nagrody. Przy 4000 klient otrzyma naprawdę już cenny prezent.

A skorzystać akcji mamy aż 3 tygodnie (13-31.07.20) lub do wyczerpania zapasów.

Polecamy zarejestrować swoją firmę w panelu B2B firmy Rafcom, aby być na bieżąco z kolejnymi promocjami.


Wybrane ogłoszenia

Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa linia torebek inspirowana latem
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co w Allperze polecamy na Walentynki i co oznacza ten porozumiewawczy uśmiech?

    Jest to chyba jedno z najbardziej wyczekiwanych pytań w lutym. Uśmiechamy się, bo według naszego wiodącego portfolio materiałów eksploatacyjnych powinniśmy odpowiedzieć coś w stylu "Kup materiał Expression i wydrukuj barwną Walentynkę" albo rzucić hasło "Expression Perfekt - gorrąca głębia czerwieni może być Twoja". Oczywiście już wyobrażamy sobie jak Zakochani zmotywowani reklamą w dniu 14 lutego obdarowują się drukarkami i tonerami dla uczczenia wielkich uczuć :).

    Więcej…  
  • Niewłaściwe zabezpieczenie dokumentów z danymi wrażliwymi – co może za to grozić?

    Przetwarzanie danych osobowych jest procesem złożonym. Jego złożoność polega na tym, że angażuje z jednej strony czynnik ludzki (w procesie, o którym mowa, uczestniczą wszak pracownicy wszystkich szczebli danej organizacji), z drugiej zaś – pozaludzki (operacje przetwarzania odbywają się najczęściej w systemach informatycznych).

    Więcej…