Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wspieramy firmy działające w internecie nie od dziś. To przyszłość handlu, szczególnie tego w naszej branży. To właśnie z tego względu wspieramy wydarzenie, które powstało z myślą o wyróżnieniu sklepów, które oferują BEZPIECZNĄ, SZYBKĄ I PRZYJAZNĄ obsługę klientów.

Jednym z nich jest Hitbiuro.pl, które od zeszłego roku podbija polski rynek. 

Hitbiuro.pl to projekt kilku firm, które od blisko trzech dekad zajmują się kompleksowym zaopatrzeniem małych, średnich i dużych firm w artykuły zapewniające prawidłowe i bezawaryjne ich funkcjonowanie.
 
Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze dużych podmiotów gospodarczych a także wypracowane przez lata kontakty handlowe z największymi Dostawcami artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych  gwarantują atrakcyjną ofertę produktową i cenową sklepu.
 
Wiedząc, jak ważne w dzisiejszych czasach jest poczucie odpowiedzialności za wspólne losy planety, sklep prowadził do swojej oferty kategorię PRODUKTY EKOLOGICZNE, do której sukcesywnie dodawane są nowe artykuły, które są produkowane z ekologicznych surowców lub/i materiałów pochodzących z recyclingu. Ponadto, sklep współpracuje głównie z Dostawcami, którzy przestrzegają norm ochrony środowiska, a w przypadku producentów artykułów papierniczych - dodatkowo prowadzą politykę ochrony zasobów leśnych.
 
WYPRZEDAŻE to kolejny atut hitbiuro.pl – kategoria, która powstała w oparciu o sugestie wielu klientów dla których zakup pełnowartościowego i atrakcyjnego cenowo produktu stanowi doskonałe uzupełnienie zakupów.
 
HITY CENOWE – kategoria oprócz PROMOCJI najbardziej pożądana – gwarantuje, że produkty tam prezentowane posiadają ceny możliwie najniższe i jak najbardziej atrakcyjne w zakupie.

Te wszystkie kryteria docenione zostały przez ogólnopolski portal Ceneo, który już po raz 12 chce nagrodzić ulubione przez polskiego klienta sklepy.

Na specjalnie stworzonej podstronie : https://www.ceneo.pl/sklepy/hitbiuro.pl-s33489 trwa głosowanie do 30 września 2021 na najbardziej przyjazdy portal handlowy. Wśród wyróżnionych platform jest także Hitbiuro.pl, na którego głos można oddać na stronie:  https://www.ceneo.pl/sklepy/hitbiuro.pl-s33489.

Wystarczy kliknąć: ODDAJ GŁOS i zostawić do siebie adres e-mail, aby mieć szansę nie tylko na nagrodzenie swojego dostawcy, ale szansę wygrania nawet 1000 zł. :) 

Zapraszamy do głosowania :) 

Wśród osób, które to zrobią także wylosujemy kilka, których nagrodzimy :) 

UWAGA!

Jeśli zagłosujesz na sklep Hitbiuro.plw komentarzu pod tym artykułem napisz  "gotowe"  oraz podeślij nam printscreen po oddaniu głosy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule pisząc: HITBIURO


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Szeroka oferta graficzna.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Innowacja polskiej firmy wypromuje nasz kraj na świecie

    30 czerwca w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbędzie się oficjalna premiera POLSKIEJ Wirtualnej Wystawy Narodowej, której magazyn branżowy scann.R jest patronem medialnym.  To innowacyjne narzędzie którego celem jest promocja Polski na arenie międzynarodowej. Zaawansowana technologicznie platforma internetowa jest pierwszym tego typu narzędziem na świecie, stanowiącym połączenie: bazy danych, firm, inwestycji i atrakcji turystycznych z aplikacją, umożliwiającą organizację „wirtualnych imprez targowych”. Jest to szansa dla Polski na nowe rynki zbytu, ich dywersyfikację i rozwój.

    Więcej…  
  • Jesienne okazje w Asarto

    Kilka dni temu ruszyła wielka akcja jesienna organizowana przez firmę Polcan. Wraz z nadejściem prawdziwej jesieni, dystrybutor marki Asarto nie szczędzi na prezentach dla swoich Partnerów Handlowych. Lista nagród jest długa, a wymagania jak najbardziej realne.

    Więcej…