Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Emocje tego dnia były naprawdę duże. Po dokładnie 2 latach, w nowej rzeczywistości, jednak z tymi samymi ludźmi celebrowaliśmy otwarcie sezonu targowego po wakacjach. Kompania Biurowa - sieć biuroserwisowa, która obecnie zrzesza 27 udziałowców, przy maksymalnych restrykcjach sanitarnych, zorganizowała spotkanie targowo-integracyjne dla branży w podwarszawskim hotelu Lamberton.

Wydawało się jakbyśmy widzieli się z przedstawicielami firm członkowskich Kompanii Biurowej całkiem niedawno. Niestety ostatnie czasy mocno zmieniły branżę, jednak nie zmieniły ludzi. Z całkiem pozytywnymi nastrojami, z poważnie poszerzonym wielokrotnie asortymentem, dostawcy branżowi i ich klienci mieli szansę wymienić swoje doświadczenie ostatniego roku. 

Na stoiskach targowych wielu wystawców widać było zmiany asortymentowe. Covid oraz obostrzenia związane z nim dość mocno wpłynęły na znaczne poszerzenie oferty dedykowanej właśnie odbiorcom, których restrykcje sanitarne szczególnie dotyczą. W tym roku także mocno skupiono się na produktach ekologicznych. Nie tylko prezentacje targowe to potwierdzają ale także katalog Kompanii Biurowej, w którym znaczną część oferty stanowią właśnie produkty eco.

Kogo spotkaliśmy i co ciekawego zobaczyliśmy na targach, o tym w naszym videoreportażu. 


Wybrane ogłoszenia

Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Różne kształty, żywe kolory.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marka Stylex w ofercie Inahon.

    Od grudnia 2015 roku oficjalnym dystrybutorem produktów Stylex Schreibwaren GmbH w Polsce została warszawska firma Inahon Sp. z o.o.. Tym samych asortyment firmy, która działa na rynku już ponad 30 lat powiększa się o artykuły biurowe, szkolne, opakowaniowe, dekoracyjne i specjalistyczne.

    Więcej…  
  • CO DO PISANIA? PIÓRO WIECZNE CZY KULKOWE?

    Nieodzownym elementem wyprawki szkolnej jest coś do pisania. Pokazywałam Wam już kilka naszych wyborów, jednak teraz mamy kolejny patent. Pióra, pióra wieczne i kulkowe. Jaka jest różnica? Niby niewielka, a robi swoje.

    Więcej…