Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Emocje tego dnia były naprawdę duże. Po dokładnie 2 latach, w nowej rzeczywistości, jednak z tymi samymi ludźmi celebrowaliśmy otwarcie sezonu targowego po wakacjach. Kompania Biurowa - sieć biuroserwisowa, która obecnie zrzesza 27 udziałowców, przy maksymalnych restrykcjach sanitarnych, zorganizowała spotkanie targowo-integracyjne dla branży w podwarszawskim hotelu Lamberton.

Wydawało się jakbyśmy widzieli się z przedstawicielami firm członkowskich Kompanii Biurowej całkiem niedawno. Niestety ostatnie czasy mocno zmieniły branżę, jednak nie zmieniły ludzi. Z całkiem pozytywnymi nastrojami, z poważnie poszerzonym wielokrotnie asortymentem, dostawcy branżowi i ich klienci mieli szansę wymienić swoje doświadczenie ostatniego roku. 

Na stoiskach targowych wielu wystawców widać było zmiany asortymentowe. Covid oraz obostrzenia związane z nim dość mocno wpłynęły na znaczne poszerzenie oferty dedykowanej właśnie odbiorcom, których restrykcje sanitarne szczególnie dotyczą. W tym roku także mocno skupiono się na produktach ekologicznych. Nie tylko prezentacje targowe to potwierdzają ale także katalog Kompanii Biurowej, w którym znaczną część oferty stanowią właśnie produkty eco.

Kogo spotkaliśmy i co ciekawego zobaczyliśmy na targach, o tym w naszym videoreportażu. 


Wybrane ogłoszenia

Totalny hit tego roku.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Nowa oferta marki JOVI.
Poszukiwany pracownik!
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość marki RAPESCO.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • NAJWIĘKSZE OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE BRANŻOWE

    Już za kilkanaście dni odbędzie się kolejna - XIII już edycja FORUM Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, w tym roku zatytułowana „Strategia przyszłości”.

    Więcej…  
  • Targi Trends 4 Kids –  13.03 ponownie w ARENIE Gliwice!

    I przygotowujemy kolejny wyjątkowy dzień, który mamy nadzieję spędzicie z nami. Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

    Więcej…