Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mamy to! Za kilka dni Dzień Kobiet! A co Panie kochają najbardziej? Oczywiście diamenty :)

Nie o nich jednak będzie mowa. Nie każdego Pana stać na tak drogocenne prezenty. Warto więc pójść za innymi potrzebami. Słodycze to według statystyk kolejny prezent, z którego kobieta ucieszy się zawsze. Tym tokiem myślenia poszli właśnie twórcy kolejnej akcji promocyjnej z firmy RAFCOM

Od 05.03 do 8.03.2021 zorganizowana została promocja z okazji Dnia Kobiet. Klienci dokonujący zakupu Prism mogą otrzymać praliny Ferrero Rocher.

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu aktualności na stronie www.rafcom.waw.pl, a wszystkim Paniom już dziś życzymy słodkiego, zdrowego, bogatego i pełnego miłości życia.


 REKLAMA

Biuro i firma - porównaj ceny

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Ręcznie malowane torebki.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
5 kolorów zabawy.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Fabian Langenskiöld został powołany na stanowisko nowego Dyrektora Sprzedaży Arctic Paper S.A.

    Fabian Langenskiöld został powołany na stanowisko nowego Dyrektora Sprzedaży Arctic Paper S.A. Nominacja ta to kolejny krok we wdrażaniu nowej strategii Arctic Paper. Fabian Langenskiöld obejmie stanowisko 1 marca br. Zastąpi on Michała Sawkę, który opuści Arctic Paper za porozumieniem stron.

    Więcej…  
  • Te kolory zdominują rok 2020.

    Oprócz chłodnej mięty, miejsce w pierwszej piątce to także melonowo-łososiowy odcień Cantaloupe, Cassis, czyli brudny odcień różu z odrobiną fioletu, ciepła musztardowa żółć Mellow Yellow oraz delikatny pastelowo-morski odcień Purist Blue.

    Więcej…