Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Pióro wieczne + długopis + etui

Polecamy

Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dokładnie 2 listopada 2016 roku ruszyła wielka jesienna promocja organizowana przez firmę Smart Digital Media - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących marki INKDIGO

To już kolejna akcja w tym rok obecnie skoncentrowana na tematyce podróżniczej. Nie jest to jednak typowa akcja gwarantująca wyjazd w odległe zakątki świata w zamian za określony poziom zakupów. Jak informuje Daniel Paciorek, Business Development Manager w Smart Digital Media, klient we współpracy z firmą zawsze sam dokonuje wyboru co otrzyma w zamian za zamówienia.

- Nie poprzestajemy w swoich działaniach dlatego po raz kolejny nagradzamy naszych klientów za wybór marki INKDIGO oraz lojalność - informuje nas Daniel Paciorek. - Tym razem promujemy zakupy materiałów eksploatacyjnych produktami, które sami wskazali nasi klienci. Staramy się nie narzucać nagród, gdyż sygnały z rynku wskazują na to, że nasza branża zbyt często styka się ograniczonym wyborem bonusów zakupowych. - dodaje.

Akcja, która obecnie trwa, gwarantuje klientom wybór produktów idealnych na jesienno-zimowe wakacje. Wśród nagród nie brakuje voucherów kwotowych do zrealizowanie w biurze podróży ITAKA lub TRAVELIST. Dla wielbicieli nowych technologii firma przygotowała do wyboru drony, konsole, telewizory, laptopy oraz telefony. 

Szczegóły akcji dostępne są na stronie: http://www.inkdigo.pl 

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Produkt wielokrotnego użytku.
Szeroka oferta breloczków
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Nowa oferta marki JOVI

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świąteczne gwiazdki z patyczków

    Sezon na lody dawno się skończył, ale pozostałe z nich patyczki mogą na coś się przydać. Oto jak krok po kroku wykonać nietuzinkową dekorację ścienną, wykorzystując wspomniane patyczki, haczyki dekoracyjne tesa Powerstrips® i inne drobiazgi.

    Więcej…  
  • Nowy sposób pakowania w Grupie CX

    Grupa CX, w skład której wchodzą między innymi firmy Corex i CX Dystrybucja, oferuje kolorowe, przyjazne produkty wysokiej jakości, dzięki którym dzieci mogą lepiej się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. Proponuje również produkty ergonomiczne, przez co korzystnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. To w dużej mierze właśnie dzięki dzieciom praca ludzi zatrudnionych w obu spółkach ma sens.

    Więcej…