Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przez kolejne 6 tygodni firma Panta Plast zasypie swoich klientów informacjami promocyjnymi. Maraton cenowy, który zorganizował producent z Łodzi startuje już 7 listopada i obejmuje liczną grupę produktów.

- To kontynuacja naszej akcji, która została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Pragnę jednak przypomnieć, że ma ona na celu zaoferowanie wyjątkowych cen flagowej grupy produktów firmy Panta Plast. - mówi Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w Panta Plast. - Każda firma, która już z nami współpracuje w każdy piątek po godzinie 12:00 będzie otrzymywała specjalną informację na temat asortymentu, który przez zaledwie kilka kolejnych dni objęty będzie wyjątkową promocją - zaznacza. 

Jak dowiadujemy się z rozmowy pierwsza informacja dotrze do klientów już 7 listopada. Kolejne przygotowane będą na 14, 21 oraz 28.11 a następnie 5 i 12 grudnia 2016 roku. Grupy asortymentowe objęte akcją trzymane są w ścisłej tajemnicy ale wiemy już dziś, że ich ceny zaskoczą niejednego klienta. 

- Maraton cenowy to nie akcja otwarta dla każdego - zaznacza Karolina Krzysztofik, Specjalista ds Marketingu w firmie Panta Plast - Poprzez bardzo wysokie upusty chcemy wyróżniać firmy, które już z nami współpracują. Oczywiście w przyszłości mamy w planach kolejne tego typu akcje, więc zapraszamy nowych odbiorców do kontaktu z nami - dodaje. 

Wraz z nową promocją związana jest duża kampania informacyjna przede wszystkim skoncentrowana na mediach internetowych. Szybkość akcji wymaga szybkich nośników informacyjnych, stąd decyzja p konkretnych działaniach w internecie. 

- Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i wpisywania się do newslettera, co zapewni naszym odbiorcom jak najszybszą wiedzę o naszych akcjach bieżących i planowanych. Polecamy także śledzenie naszego profilu na facebook'u gdzie na bieżąco komunikujemy się z naszymi fanami - podkreśla Karolina Krzysztofik.

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Pastelowa plastelina od JOVI.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Produkcja: Polska!!
Papierowe zakładki samoprzylepne
Nowe tonery do drukarek Canon.
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Edukacja przez gryfikację – na czym to polega?

    Aż 72% dzieci w wieku od 3 do 16 lat gra regularnie w gry komputerowe . Współcześni eksperci od edukacji właśnie w grach widzą szansę na rewolucję w nauczaniu. Jak wykorzystać naturalny pęd dzieci do gier i zabaw w domowej nauce na co dzień? Radzą eksperci z interaktywnej platformy edukacyjnej Squla.pl. 

    Więcej…  
  • Najważniejsze zmiany w 2017 roku - ważne dla przedsiębiorców

    Rok 2016 pod wieloma względami był rokiem przemian w naszym kraju. Czy dobrych? Nie nam to oceniać, jednakże wraz z nimi nieuniknione było wprowadzenie kolejnych, w celu unormowania bilansu finansowego w Polsce.

    Więcej…