Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przez kolejne 6 tygodni firma Panta Plast zasypie swoich klientów informacjami promocyjnymi. Maraton cenowy, który zorganizował producent z Łodzi startuje już 7 listopada i obejmuje liczną grupę produktów.

- To kontynuacja naszej akcji, która została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Pragnę jednak przypomnieć, że ma ona na celu zaoferowanie wyjątkowych cen flagowej grupy produktów firmy Panta Plast. - mówi Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w Panta Plast. - Każda firma, która już z nami współpracuje w każdy piątek po godzinie 12:00 będzie otrzymywała specjalną informację na temat asortymentu, który przez zaledwie kilka kolejnych dni objęty będzie wyjątkową promocją - zaznacza. 

Jak dowiadujemy się z rozmowy pierwsza informacja dotrze do klientów już 7 listopada. Kolejne przygotowane będą na 14, 21 oraz 28.11 a następnie 5 i 12 grudnia 2016 roku. Grupy asortymentowe objęte akcją trzymane są w ścisłej tajemnicy ale wiemy już dziś, że ich ceny zaskoczą niejednego klienta. 

- Maraton cenowy to nie akcja otwarta dla każdego - zaznacza Karolina Krzysztofik, Specjalista ds Marketingu w firmie Panta Plast - Poprzez bardzo wysokie upusty chcemy wyróżniać firmy, które już z nami współpracują. Oczywiście w przyszłości mamy w planach kolejne tego typu akcje, więc zapraszamy nowych odbiorców do kontaktu z nami - dodaje. 

Wraz z nową promocją związana jest duża kampania informacyjna przede wszystkim skoncentrowana na mediach internetowych. Szybkość akcji wymaga szybkich nośników informacyjnych, stąd decyzja p konkretnych działaniach w internecie. 

- Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i wpisywania się do newslettera, co zapewni naszym odbiorcom jak najszybszą wiedzę o naszych akcjach bieżących i planowanych. Polecamy także śledzenie naszego profilu na facebook'u gdzie na bieżąco komunikujemy się z naszymi fanami - podkreśla Karolina Krzysztofik.

Wybrane ogłoszenia

Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Pastelowa plastelina od JOVI.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marcowe targi zabawek w Euro-Trade - videorelacja

    Tadeo Trading, Polesie, Rozette, Granna, Winning Moves, Meteor, Trefl, Simba, Artsana, Artyzan, Clementoni, Craft with Fun, Bam Bam, Playgro, Mega Creative, Cartamundi, Artyk, Egmont, Russel, Adamigo, Sun-day, Spin Master, Alexander, Albi, Zielona Sowa, Astra, Dan-mark, Pilot, Starpak, Corex, Bic, Kw Trade, Toma, St. Majewski, Jawa, Mattel, Interdruk, Herlitz, Hamelin, Newell, Derform, Eurospark, Trefl karty, Hasbro, Tactic, Foksal i oczywiście redakcja naszego magazynu - w takim gronie spotkaliśmy się w Krakowie na targach szkolno-zabawkarskich.

    Więcej…  
  • IBS działa wielowymiarowo.

    W poczet Członków IBS weszła nowa firma. Jest nią HSM Polska Sp. z o.o. reprezentowana przez Mariusza Karpińskiego, Wiceprezesa Zarządu. Tym samym Izbę tworzy obecnie 62 przedsiębiorstwa.

    Więcej…