Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z dniem 16 lutego 2017 roku produkty marki INKDIGO przeszły pozytywnie kontrolę centrum badawczego TUV Rheinland Polska pod względem wydajności. To już kolejny certyfikat w jeszcze tak krótkiej historii E-SMART Digital Media S.A.

- To naturalna kolej rzeczy w naszej działalności - informuje Daniel Paciorek, członek zarządu w firmie E-SMART. - Uzyskanie kolejnego certyfikatu wraz ze znakiem zgodności TUV, potwierdza po raz kolejny wysoką wydajność produktów marki Inkdigo. - dodaje.

Certyfikat, którego ważność datowana jest na rok 2022 wydany został po przeprowadzonych według najnowszej procedury testowania produktów badaniach. Jak nadmienia Bartek Czajkowski, także członek zarządu E-SMART Digital Media S.A.: - W naszej ocenie potwierdza to, iż E-SMART Digital Media S.A. plasuje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych i największych graczy na polskim rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Zdjęcie użytkownika INKdigo.

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec!!
Ogromna paczka kredek
Kreatywna zabawa dla każdego.
Idealne dla najmłodszych
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa linia torebek inspirowana latem
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po wyborach! - Nowy Zarząd PIAP

    Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się dnia 18 maja 2018 r. w Rancho pod Bocianem w miejscowości pod Tarczynem, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

    Więcej…  
  • Laserowa drukarka dla małego biznesu

    Firma Canon zaprezentowała nową monochromatyczną drukarkę laserową i-SENSYS LBP151dw. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych i oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. 

    Więcej…