Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle się rozwija i na bieżąco uzupełniana jest o nowe zamienniki. Ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta, zarząd firmy bacznie obserwując rynek, stara się wybiegać z nowościami przed konkurencją. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut firmy i motto przewodnie pracowników.

Obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. Alternatywne tusze i tonery to rozwiązanie bardziej ekonomiczne i opłacalne. Te same warunki gwarancji, czasem lepsza jakość od oryginałów a ponadto stałe wsparcie ze strony dostawcy to argumenty przekonywujące klientów do bardziej oszczędnych zakupów materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Jedyne co powstrzymuje zakup to brak odpowiednich zamienników.

Firma Rafcom, producent tuszy i tonerów marki PRISM, na bieżąco stara się dostarczać na rynek produkty do najbardziej popularnych drukarek, lub takich, które właśnie trafiają na rynek. Tym samym każdego miesiąca w panelu klienta B2B pojawiają się nowe indeksy. W ostatnim czasie asortyment marki PRISM powiększył się o kolejne modele niezbędne w eksploatacji drukarek marki: samsung, Kyocera, Lexmark oraz Ricoh.

Nowa propozycja uwzględnia następujące produkty:

 

PRISM Lexmark Toner MX310 602  2,5K Rem.

ZLL-602RP

LT-602RP

PRISM Samsung Toner SCX-6545N SCX-D6555A

ZSL-SCXD6555NP

ST-D6555AR

PRISM Samsung Bęben SCX-6545N SCX-R6555A

ZSL-SCXR6555NP

ST-R6555AR

PRISM Kyocera Toner TK-7105 Black 100%

ZKL-TK7105NP

KT-7105AN

PRISM Lexmark Toner X644/646

ZLL-X644XRP

LT-X644XR

PRISM Lexmark Toner T430

ZLL-T430XRP

LT-T430XR

PRISM Ricoh Toner SPC252E Black

ZRL-252KRP

RT-K252AR

PRISM Ricoh Toner SPC252E Cyan

ZRL-252CRP

RT-C252AR

PRISM Ricoh Toner SPC252E Magenta

ZRL-252MRP

RT-M252AR

PRISM Ricoh Toner SPC252E Yellow

ZRL-252YRP

RT-Y252AR

 


PRISM to produkty najwyższej jakości. Oferujemy zamienniki tuszów i tonerów do drukarek najbardziej znanych producentów (HP, Canon, Samsung, Brother i inne). Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich zgodność z obowiązującymi normami. Mamy również karty charakterystyki dla wszystkich sprzedawanych produktów. Tusze i tonery PRISM to innowacyjne, wydajne i solidne materiały eksploatacyjne - zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!


 

Wybrane ogłoszenia

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Produkcja: Polska!!
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • tesa ecoLogo® – przyjazne środowisku produkty, najwyższa jakość klejenia

    Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, coraz więcej osób podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko. Segregacja odpadów, rezygnacja ze zbędnych plastików, kupowanie lokalnie produkowanej żywności – każdy we własnym zakresie stara się poprawić stan środowiska. W parze z wysiłkiem indywidualnych osób, coraz częściej idą działania firm, które zaczynają wdrażać bardziej pro-ekologiczne rozwiązania.

    Więcej…  
  • Nowe Władze w IPBBS

    16 października 2014 roku odbyło się dziesiąte, jubileuszowe forum branży PBS. Drugiego dnia spotkania wybrano nowe władze IPBBS. Przez kolejne 2 lata stanowisko Prezesa Zarządu pełnił będzie Tomasz Świgost - wieloletni Prezes firmy Fellowes.

    Więcej…