Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tai Chi to system powolnych, prozdrowotnych ruchów wywodzący się z Chin, którego celem jest osiągnięcie zdrowia, medytacji i spokoju wewnętrznego. I można powiedzieć, że w ten sposób właśnie odbieramy kolekcję, która od jakiegoś czasu podbija rynek polski.

Kolor, faktura a przede wszystkim delikatność i spójność to główne cechy produktów, które już dostępne są w największych hurtowniach i sklepach papierniczo-biurowo-szkolnych. Producentem kolekcji jest polska firma z prawie 40-letnim doświadczeniem - Panta Plast z Łodzi. Wykonane z PP artykuły cechuje nie tylko bardzo wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim zwracający na siebie uwagę design. 

Kolekcja Tai Chi dostępna jest w 5 żywych kolorach, które pięknie ze sobą współgrają. Każdy kolor może tworzyć zestaw aż 8 niezbędnych w każdym biurze produktów. 

Tai Chi to:

 • teczki z rączką
 • albumy prezentacyjne
 • teczki z dociskiem, przegrodami
 • skoroszyty
 • koperty
 • foldery
 • boxy

Każdy z tych elementów może być wykorzystywany osobno, lub jako element pięknego zestawu. Co może w niego wejść? Zobacz poniżej wszystkie jego elementy.

??????????????????????????????????????????

TECZKA Z RĄCZKĄ I PRZEGRODAMI PANTA PLAST A4 - TAI CHI

ALBUM PREZENTACYJNY - TAI CHI

TECZKA Z DOCISKIEM - TAI CHI

Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz


TECZKA A4 Z SZEŚCIOMA PRZEGRODAMI - TAI CHI

 


Producent/ dystrybutor:  

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Dostępny w 7 kolorach.
Fluo marki Main Paper
Ołówek automatyczny.
Idealne dla domowych artystów.
Dla chłopca i dziewczynki
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaż z targów ABC - 5 kwietnia 2017

  Do Krakowa, na targi organizowane przez hurtownię ABC, trafiliśmy po dłuższej przerwie. Nie zaskoczyły nas jednak swoim wyglądem. Niezmiennie zlokalizowane w Centrum targowo-konferencyjnym Chemobudowa i niezmiennie przy smacznym grillu. Z resztą zobaczcie sami.

  Więcej…  
 • Niewylogowani ? nowe technologie i praca po godzinach zagrażają produktywności

  75 proc. Polaków pracuje po godzinach ? wynika  z badania Hays Poland. Aż jedna czwarta specjalistów spędza na wykonywaniu obowiązków zawodowych dodatkowe 10-15 godzin tygodniowo. Co więcej, stałe podłączenie do elektronicznych kanałów komunikacji sprawia, że jeszcze bardziej zaciera się granica pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Mamy styczność z pracą nie tylko kiedy aktywnie wykonujemy zadania, ale także sprawdzając pocztę elektroniczną czy telefon. Według danych Harvard Business School, nowoczesne technologie sprawiają, że współcześni specjaliści i managerowie spędzają na wykonywaniu i zdalnym ?monitorowaniu? pracy od 80 do 90 godzin w tygodniu. Tymczasem badania pokazują jasno, że przepracowanie przekłada się na niższy poziom koncentracji i produktywności. Wyzwaniem na najbliższe lata będzie stworzenie takiego systemu wykonywania obowiązków, który pozwoli na zachowanie work-life balance w erze komunikacji cyfrowej.

  Więcej…