Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To już kolejna rewolucja. To już kolejna dywersyfikacja. Koniec kwartału firma Rafcom podsumowuje zupełnie nowym asortymentem.

Papier, laptopy...teraz woda. Asortyment, dotychczas znanego głównie z eksploatacji drukarkowej dystrybutora, znowu się powiększa. Wśród dostępnych marek, które zasiliły asortyment firmy Rafcom są MuszyniankaNałęczowiankaŻywiec oraz Cisowianka

Klientów, którzy zainteresowani są zakupem innych marek firmy Rafcom prosimy o kontakt z opiekunem handlowym.

Ofertę firmy można zobaczyć w panelu B2B firmy Rafcom

Biuro, magazyn i serwis - Warszawa:

Adres: ul. Bodycha 97 05-820 Reguły
Godziny otwarcia: 08:00 - 16:30

REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Polska marka artykułów czyszczących.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak wybrać myszkę idealną do biura?

    Przy zakupie komputera najczęściej ignorowanym elementem, zaraz obok klawiatury, jest myszka. Większość użytkowników próbuje właśnie w tych dwóch częściach szukać oszczędności. Podobne myślenie kieruje pracodawcą przy zakupie sprzętu do biura. Nawet drobne detale przy wyborze takiej budżetowej opcji mogą znacznie wpłynąć na komfort pracy i wydajność pracowników. Czym kierować się przy wyborze myszki, nie chcąc przy tym przepłacić?

    Więcej…  
  • Branża PBS podsumowuje 2015 rok

    Bardzo często od naszych Czytelników słyszę pytanie: Jak branża zakończyła 2015 rok? Jakie panują w niej nastroje? Idąc więc za potrzebą rynku przez kolejne tygodnie publikować będziemy komentarze Właścicieli, Prezesów, Dyrektorów na temat minionych 12 miesięcy i życzeń na kolejny rok.

    Więcej…