Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Eksploatacja to tak naprawdę "temat rzeka". Drukarkę, szczególnie dziś, chyba powinien mieć już każdy we własnym domu. Urządzenia drukujące, które kiedyś stały na każdym open space w firmach, dziś z utęsknieniem czekają na powrót wszystkich pracowników. Pandemia, która dla wielu przedsiębiorstw była testem na przetrwanie, w przypadku firmy Rafcom paradoksalnie okazała się impulsem do przyspieszonych działań.

W ofercie dystrybutora i właściciela marki PRISM pojawiły się tym razem tonery do drukarek marki Canon. Polecamy rejestrację w systemie B2B firmy, aby mieć dostęp do najlepszych cen oraz promocji. Każdego miesiąca firma Rafcom rozdaje: vouchery, kupony do znanych sieci sklepów oraz inne gadżety.

Polecamy także śledzić profil firmy na FB, gdzie także pojawiają się informacje o nowościach.

Na naszym kanale na Youtube także pojawił się ostatnio wywiad z Pawłem Piórkowskim na temat zmian w firmie Rafcom w ostatnich miesiącach. Dyrektor Zarządzający także zdradza nam w nim tajemnicę sukcesu firmy. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.


 

Wybrane ogłoszenia

Produkt wielokrotnego użytku.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Ręcznie malowane torebki.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Kredki marki Faber - Castell
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • I am back!

    Ktoś by pomyślał, że rynek ma ograniczoną pojemność. Ktoś by pomyślał, że na nowe już nie ma miejsca. Nieliczni jednak wiedzą, że na dobre produkty zawsze znajdzie się klient. O nowym przedsięwzięciu rozmawiamy z Łukaszem Dziubkiem, Prezesem firmy REDD Sp. z o.o., która właśnie na rynek wypuściła nową markę materiałów eksploatacyjnych - ColorPlus.

    Więcej…  
  • Wyjątkowy jubileusz święta reklamy – podsumowanie 15. edycji targów RemaDays Warsaw 2019

    Tegoroczne targi RemaDays Warsaw przepełniały atrakcje i wysokiej jakości wykłady, a przede wszystkim ogromne możliwości – zarówno rozwoju, jak i nawiązania wartościowych kontaktów handlowych z najlepszymi firmami z branży.

    Więcej…