Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
W ofercie firmy ACTION pojawiła się nowa linia tuszów supreme dedykowanych do urządzeń marki Epson.
- W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się w naszej firmie - słyszymy od Marty Dąbek odpowiedzialnej za marketing marki Activejet. Dowodem na to są coraz to nowsze produkty w ofercie dystrybutora. Tym razem stawia on na tusze o symbolach AE-35BNX, AE-35CNX, AE-35MNX i AE-35YNX kompatybilne z urządzeniami WorkForce Pro WF-4720DWF, WF-4725DWF, WF-4730TWF i WF-4740TWF. Ponadto w asortymencie znajdziemy także tusze o symbolach AE-502BNX, AE-502CNX AE-502MNX, AE-502YNX kompatybilne z Expression Home XP-5100 i XP-5105 oraz WorkForce WF-2860DWF i WF-2865DWF.
Jak zapewnia dystrybutor oraz klienci firmy ACTION tusze marki Activejet to najwyższa jakość wydruku i niesamowite odwzorowanie kolorów - sprawdź je sam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wybrane ogłoszenia

Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Produkt wielokrotnego użytku.
Papierowe zakładki samoprzylepne
Idealny dla kobiety.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Stres przyczyną 60 proc. nieobecności w pracy.

    Eksperci alarmują, że ponad połowa nieobecności pracowników może być spowodowana nadmiernym stresem. W Europie straty przedsiębiorstw z tego powodu szacowane są na 617 mld euro rocznie. Do najczęstszych czynników stresogennych zaliczane są m.in. nadmiar obowiązków i duże oczekiwania przełożonych. Osoby przeciążone i nieradzące sobie ze stresem w pracy są mniej efektywne i częściej popełniają błędy, co przekłada się na kondycję firm i niższe PKB krajów europejskich. Dlatego pracodawcy powinni wspierać pracowników w radzeniu sobie ze stresem.

    Więcej…  
  • II PANEL DYSKUSYJNY BIURO PLUS - wnioski

    Już ponad miesiąc minął od II Panelu Dyskusyjnego organizowanego przez Grupę Biuro Plus. Błękitne oceany, split payment, sprzedaż multikanałowa, etyka biznesowa to zaledwie kilka tematów, które poruszyli uczestnicy spotkania w dniu 11 stycznia 2018 roku. O czym jeszcze dyskutowało zebrane grono znanych osób z branży? Zapraszamy do lektury wniosków, jakie po nim spisaliśmy.

    Więcej…