Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dotychczas wyróżniały się kolorem, kształtem, mocą klejenia. Wielkość bloczka także stanowiła dość mocny argument. Dziś jednak karteczki samoprzylepne, tudzież zakładki, nabyły nową cechę.

Kto był nowicjuszem i pomysłodawcą tej wersji karteczek - niestety źródła informacyjne nie podają tego. My karteczki z wyciętą grafiką lub napisem po raz pierwszy zobaczyliśmy w ofercie firmy Leviatan - Poligrafia

Serduszko, kubek kawy, kciuk w górę, lub fajny, symboliczny napis dodawał im przede wszystkim niepowtarzalności. W połączeniu z szeroką ofertą kolorystyczną zadowolil najbardziej wymagająych klientów.

Obecnie w ofercie firmy z Bielska Białej dostępnych jest aż 13 wzorów z wycięciem. Notesy samoprzylepne dostępne są w jaskrawych kolorach i z unikatowym wycięciem, dostosowanym do sytuacji. Każdy z nich posiada 50 karteczek w bloczku 75x75 mm. Klej umożliwiający wielokrotne przyklejanie i odklejanie pojedynczej karteczki bardzo pomaga w obowiązkach zawodowych i domowych. 
Wycięcia, które podkreślają wagę notatki stworzone zostały tak, aby nadać się na najważniejsze okoliczności.

I tak wśród dostępnej oferty znajdziemy serduszka, kubek kawy, kciuk w górę. Z dostępnych napisów producent oferuje nam następujące wycięcia: cześć, ASAP (as soon as possible - przyp. red), call, Do It, info, lowju, ogarnij się, pamiętaj, pilne oraz uwaga. Typowe, kwadratowe notesy samoprzylepne to nie jedyny hit sprzedażowy, który trafił na rynek. W ofercie firmy Leviatan - Poligrafia pojawiły się także nietypowe zakładki. Kształtem przypominające te już dostępne na rynku, jednak swoją grafiką wywołujące uśmiech na twarzy użytkowników. Poniżej prezentujemy te najciekawsze. Po pełną ofertę odsyłamy na stronę: http://sklep.leviatan.pl


Wybrane ogłoszenia

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Monsterowe temperówki.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Papierowe zakładki samoprzylepne
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pozytywny bilans 2014 roku w ActiveJet

    Na obecnie trudnym rynku druku spowodowanym m.in. rozwojem nowych technologii, w 2014 roku ActiveJet zyskał pozycję lidera w rynku tuszów i tonerów.

    Więcej…  
  • Zostań pełnoprawnym użytkownikiem Platformy Corex

    Dobry start, czyli co należy zrobić, żeby zostać pełnoprawnym użytkownikiem Platformy Corex. Na początek polecamy użycie loginu view i hasła view na http://platforma.corex.pl …  

    Więcej…