Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Taśma klejąca to jeden z domowych i biurowych niezbędników. Przydaje się zawsze gdy trzeba coś szybko zakleić, naprawić rozdartą stronę w książce, uratować zniszczony dokument albo zapakować paczkę. Dostępnych jest wiele wariantów taśm, które spełniają różnorodne wymagania i nadają się do wielu, także niestandardowych zadań. Nowe cechy i właściwości pozwalają na zastosowanie taśmy w zupełnie nowy sposób – nie zawsze ten najbardziej oczywisty.

Wygoda użytkowania

Pierwsze dyspensery taśmy powstały już w latach 30-tych XX wieku. Pojemniki na taśmę z klejem stoją na niemal każdym biurku, ułatwiając codzienną pracę. Z biegiem czasu ewoluowały w formie i poza wersją stojącą, dostępne są też mniejsze warianty, które można założyć na palec aby usprawnić oraz przyspieszyć swoją pracę, na przykład podczas pakowania przesyłek. Chociaż wydawać by się mogło, że wygodniej już być nie może – na rynku dostępne są także taśmy, których stosowanie nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Dzięki specjalnie karbowanym brzegom, odpowiedni fragment można urwać ręcznie. Przykładem jest polipropylenowa taśma tesafilm® urywalna ręcznie , która jest bardzo przydatna i jednocześnie wygodna w użyciu.

Niewidoczna taśma klejąca

W sprzedaży można znaleźć także inne, ciekawe warianty taśmy klejącej. Wysoce przezroczysta, unikalna taśma biurowa tesafilm® Eco&Clear to połączenie troski o ekologię i najwyższej jakości klejenia. Zarówno taśma jak i sama rolka, wykonane są całkowicie z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Taśma charakteryzuje się wysoką przejrzystością i jest praktycznie niewidoczna na większości powierzchni. Jest szczególnie przydatna w sytuacjach, które wymagają wysokiej estetyki, takich jak pakowanie prezentów. Innym typem niewidocznej taśmy jest tesafilm® Invisible. Ten produkt charakteryzuje się specjalną, matową strukturą powierzchni, co pozwala na niemal niewidoczne naprawienie uszkodzonych dokumentów. Ta taśma klejąca jest też prawie niewidoczna na kserokopiach. Idealnie sprawdzi się na każdej matowej powierzchni, która wymaga dyskretnej aplikacji. Dodatkowo, po taśmie samoprzylepnej Invisible można też z powodzeniem pisać długopisem oraz ołówkiem. Mocny nośnik i specjalny klej, umożliwiają także usuwanie taśmy bez pozostawiania śladu. Dzięki temu, taśma świetnie sprawdza się także do oznaczania. Wystarczy przykleić ją na pojemnik, szufladę czy segregator i etykieta gotowa!


NEON ZAGOŚCIŁ W BIURACH


Nowy sposób na oznaczanie i zakreślanie

Nowy produkt w ofercie tesa, czyli taśma neonowa tesafilm® wynosi użyteczność taśmy biurowej na jeszcze wyższy poziom. Podobnie jak w przypadku tesafilm® Invisible, taśma posiada matową powierzchnię umożliwiającą pisanie, jest jednak dostępna w dwóch neonowych i doskonale widocznych kolorach. Jaskrawe odcienie żółtego i różowego sprawiają, że taśma jeszcze lepiej nadaje się do oznaczania, opisywania i segregowania dokumentów. Można ją stosować zarówno jako wygodną zakładkę, przyklejając na brzeg kartki, ale też z powodzeniem potraktować jak zakreślacz, oznaczając fragment tekstu. Dodatkowym atutem jest to, że taśma klejąca daje się z łatwością oderwać, co umożliwia zmianę jej położenia bez narażenia powierzchni, która znajduje się pod spodem. Dzięki temu, nie trzeba obawiać się o zniszczenie książki podczas oznaczania ulubionych fragmentów w treści.


 NOWE PRODUKTY OD tesa

 

Taśma tesafilm® neonowa umożliwia pisanie, a także jest usuwalna bez pozostawiania śladów. Idealna do oznaczania - występuje w kolorach neonowym żółtym i neonowym różowym, dzięki czemu jest doskonale widoczna. Taśma samoprzylepna idealnie nadaje się do opisywania i segregowania ważnych dokumentów w domu i w biurze. Pomaga w porządkowaniu rzeczy.

Najważniejsze cechy:

 • Umożliwia usuwanie bez pozostawiania śladów z większości gładkich powierzchni.
 • Umożliwia korektę położenia.
 • Jaskrawe kolory: dostępna w kolorach neonowym żółtym i neonowym różowym.
 • Z możliwością pisania.
 • Wymiary rolki: 10 m x 19 mm.
 • Dostępna z ułatwiającym pracę mini dyspenserem

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zadbaj o bezpieczeństwo

  W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że partner biznesowy nie wywiązuje się z ustaleń.

  Więcej…  
 • Memoboards zmienia się w MemoBe

  Do wczoraj jeszcze Memoboards, dziś już MemoBe - firma Amex Stationery, właściciel marki, wprowadza na rynek nowy brand.

  Więcej…