Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zastanawiasz się, jak wyposażyć łazienkę w swojej firmie, by stworzyć z niej nowoczesną przestrzeń, w której Twoi pracownicy będą czuć się komfortowo? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by zrobić to jak najlepiej!

 

Wybierz najlepszy design

Nie oszukujmy się – wygląd ma znaczenie. Miła dla oka przestrzeń sprawia, że czujemy się w niej lepiej i o wiele chętniej z niej korzystamy. Wybierając wyposażenie do łazienki w biurze warto wybrać styl spójny z branżą oraz ideą firmy, a także dopasowany do wystroju pozostałych pomieszczeń biurowych.

 

Aby łazienka i toaleta zachowały spójny wygląd, warto zadbać o to, by wszystkie wykorzystane akcesoria łazienkowe miały ten sam styl. Obecnie na rynku dostępne są akcesoria produkowane w różnych seriach o identycznym wzornictwie, co zapewnia nam nie tylko ogromny wybór stylów, ale w znacznym stopniu ułatwia kompletowanie zestawów idealnych do wystroju naszej łazienki. Szeroki asortyment zestawów akcesoriów o zróżnicowanym wzornictwie znajdziesz na www.tesa.com.

 

 

Jeśli chcesz, by łazienka w Twojej firmie była nie tylko nowoczesna, ale i modna, pomyśl o zaaranżowaniu jej w skandynawskim stylu. Wywiedziony z północy Europy minimalizm obfitujący w jasne odcienie i proste formy, nadaje wnętrzom specyficznego, naturalnego a zarazem eleganckiego wyglądu, który cieszy się coraz większą popularnością. Idealnym uzupełnieniem takiej łazienki mogłyby być akcesoria łazienkowe z linii tesa® HUKK.

 

 

Jeśli nie wiesz, jaki styl sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie, postaw na klasykę. Elegancka forma akcesoriów z linii tesa® LOXX , sprawi, że wnętrze łazienki zyska ponadczasowy i gustowny design, który nigdy nie straci na czasie.

 

 

Postaw na funkcjonalność

 

Nowoczesna łazienka powinna charakteryzować się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością. Jak sprawić, by łazienka w Twojej firmie była funkcjonalna? Wyposaż ją w akcesoria łazienkowe, które są niezbędne do zapewnienia pracownikom jak największego komfortu. Pomijając niezbędne podstawy, jakimi jest zlew czy lustro, trzeba zadbać również o elementy, które umożliwią Twoim pracownikom wygodne korzystanie z łazienki. Powinny znaleźć się w niej takie akcesoria, jak:

dozowniki do mydła w płynie – najlepiej mocowane do ściany – to pozwoli uniknąć bałaganu na umywalne oraz blacie

pojemniki na śmieci, które pomogą w zachowaniu czystości i porządku w łazience

uchwyty na papier toaletowy, dzięki którym jego zrywanie będzie wygodne, a zawieszona rolka będzie wyglądać estetyczniej

szczotki do WC – ładny, metalowy uchwyt z szklanym pojemnikiem pozwoli zachować elegancki i estetyczny wygląd toalety

wieszaki i haczyki, które przydają się na przykład do zawieszenia okryć wierzchnich lub torebek.

To szczegóły, które w znaczącym stopniu zwiększają komfort podczas korzystania z łazienki.

 

 

Gdy już wybierzesz niezbędne elementy, zadbaj o ich odpowiednie rozmieszczenie. Pamiętaj, że z toalety w firmie korzystać będą ludzie o różnym wzroście, dlatego akcesoria łazienkowe rozmieszczone powinny być na optymalnej wysokości – tak, by każdej osobie, zarówno niskiej, jak i wysokiej, korzystało się z nich w sposób komfortowy. Jeśli chcesz uniknąć kosztownego i czasochłonnego remontu, wybierz akcesoria, które zamontować możesz w dowolnym miejscu bez konieczności rozkuwania kafelków czy wiercenia w ścianach.

 

Możliwość taką daje innowacyjna technologia montażu tesa® Power.Kit , która wykorzystując samoprzylepny system mocowania pozwala na łatwe mocowanie bez używania dodatkowych narzędzi. W przypadku akcesoriów łazienkowych tesa®  wszystkie niezbędne do montażu elementy znajdują się w opakowaniu, dzięki czemu bez problemu zamieścisz je w miejscach, które uznasz za najlepsze. Rozwiązanie to daje Ci również ogromną elastyczność. Specjalna masa klejąca pozwala na łatwy demontaż, który nie pozostawia śladu na ścianach. Możesz więc w dowolnym momencie zdjąć lub zmienić położenie akcesoriów, bez zatrudniania ekipy remontowej. To szczególnie istotne w przypadku ewentualnych zmian wyposażenia w przyszłości.

 

Zadbaj o komfort pracowników

 

Funkcjonalność, design i jakość są ważne, ale to komfort Twoich pracowników powinien być najistotniejszym czynnikiem determinującym sposób, w jaki zaaranżujesz łazienkę w firmie. Zadbaj o to, by sprzęt i akcesoria były wygodne w użytkowaniu i funkcjonowały bez zarzutów. Zorganizuj miejsce, w którym przechowywane będą zapasy podstawowych produktów, takich jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy mydło. Jeśli łazienka w Twojej firmie jest zbyt mała, by umieścić w niej szafkę na zapasowe produkty, wykorzystaj dedykowane temu akcesoria, jak np. uchwyt na zapas papieru toaletowego , umożliwiający estetyczne przechowywanie dodatkowej rolki papieru w kabinie o niewielkich rozmiarach. Pamiętaj, że głównym motorem napędzającym firmę są jej pracownicy, dlatego ich komfort i dobre samopoczucie powinny być Twoim priorytetem.

 

 

Dobrze urządzona łazienka firmowa powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna. To przestrzeń, z której Twoi pracownicy korzystać będą kilka razy dziennie, dlatego warto urządzić ją tak, by czuli się w niej dobrze i komfortowo. Wystarczy w przemyślany sposób połączyć wybrany design z najwyższą funkcjonalnością, by łazienka w Twojej firmie stała się nowoczesną, wygodną i przyjazną pracownikom przestrzenią.

 


Zobacz Technologię tesa® Power.Kit

 

 

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Idziemy na wagary!!

    Dzień wagarowicza przypada zawsze na 21 marca. Data ta nie została jednak wybrana przypadkowo. W ten dzień świętujemy koniec zimy, żegnając się z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi i witamy nową porę roku - wiosnę. Dla młodych ludzi jest to szczególny powód do radości. Dlatego też wielu z nich decyduje się opuścić szkolne mury i spędzić ten dzień na łonie natury. 

    Więcej…  
  • Na ile spoufalasz się z pracownikami?

    Od dawna śledzimy biznesowe rozwiązania Kamili Rowińskiej. W związku z tym, że znaczną część naszej redakcji tworzą kobiety, z wielką pasją oglądamy jej video. W ostatnim odcinku z serii Power Poniedziałek poruszyła ona temat czy warto integrować się z podwładnymi i jakie są granice budowania relacji szef-pracownik w zespole. 

    Więcej…