Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wysokiej jakości baterie marki KODAK to doskonałe źródło zasilania do wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych. Produkty idealnie sprawdzają się jako źródło zasilania m.in. pilotów, latarek, zabawek. A kto je właśnie wprowadził do oferty? O tym w naszym artykule.

W końcówce roku firma RAFCOM wcale nie zwalnia. Tuż przed Sylwestrem doszły do nas informacje o kolejnych produktach, które uzupełniają i tak już co raz większą ofertę. Tym razem producent takich marek własnych jak: Prism oraz Cleverton postawił na "energię". Bateria marki KODAK to kolejny produkt, który w tym roku już zaczął być dostępny w panelu B2B firmy. O jakości marki KODAK oczywiście nikogo nie trzeba przekonywać, warto jednak zaznaczyć, że produkty nie posiadają:

 • rtęci
 • kadmu
 • ołowiu
 • PFOS
 • oraz posiadają pełną zgodność z ANSI C18, IEC 60086 i dyrektywami UE: 2006/66/EC, 2006/122/EC.

 

Na razie w ofercie firmy RAFCOM dostępne są 3 pozycje z tego asortymentu, jednak jak zapowiada Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający firmy, nowy rok przyniesie nowe newsy.


Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Poszukiwany pracownik!
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Zestaw produktów ECO.
Zestaw plastelin dla dzieci.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Straszny Clown według Jovi

  To już dziś. Halloween na stałe zawitało w naszej kulturze. My lubimy to święto przede wszystkim za możliwość zabawy z farbkami JOVI. Jak widać profesjonaliści też :) Zobaczcie, jaki makijaż stworzyła Dorota z Rozbrykane Kolorki.

  Więcej…  
 • Inteligentne urządzenia wielofunkcyjne stworzone z myślą o szkołach

  OKI Europe Ltd. wprowadziła na rynek nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3: ES9455, ES9465 i ES9475, zbudowane w oparciu o swoją pionierską, cyfrową technologię LED. Te inteligentne urządzenia wielofunkcyjne zostały stworzone z myślą o szkołach, dużych przedsiębiorstwach i firmach, w których istnieje potrzeba drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w dużych ilościach.

  Więcej…