Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wysokiej jakości baterie marki KODAK to doskonałe źródło zasilania do wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych. Produkty idealnie sprawdzają się jako źródło zasilania m.in. pilotów, latarek, zabawek. A kto je właśnie wprowadził do oferty? O tym w naszym artykule.

W końcówce roku firma RAFCOM wcale nie zwalnia. Tuż przed Sylwestrem doszły do nas informacje o kolejnych produktach, które uzupełniają i tak już co raz większą ofertę. Tym razem producent takich marek własnych jak: Prism oraz Cleverton postawił na "energię". Bateria marki KODAK to kolejny produkt, który w tym roku już zaczął być dostępny w panelu B2B firmy. O jakości marki KODAK oczywiście nikogo nie trzeba przekonywać, warto jednak zaznaczyć, że produkty nie posiadają:

 • rtęci
 • kadmu
 • ołowiu
 • PFOS
 • oraz posiadają pełną zgodność z ANSI C18, IEC 60086 i dyrektywami UE: 2006/66/EC, 2006/122/EC.

 

Na razie w ofercie firmy RAFCOM dostępne są 3 pozycje z tego asortymentu, jednak jak zapowiada Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający firmy, nowy rok przyniesie nowe newsy.


Wybrane ogłoszenia

Elegancko kieszonkowy kalendarz.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Większość firm nie kontroluje pracowników na drogach podczas podróży służbowych.

  Niemal wszystkie polskie firmy wysyłają swoich pracowników w podróże biznesowe własnym lub firmowym samochodem. Blisko połowa zatrudnionych spowodowała wypadek podczas prowadzenia służbowego auta lub w nim uczestniczyła. Choć monitoring zachowania kierowców pojazdów służbowych jest pierwszym krokiem do zwiększenia bezpieczeństwa, to firmy rzadko się na niego decydują. Co czwarta nie wie, ile czasu spędza za kółkiem ich podwładny. Telematyczne systemy zarządzania flotą pozwalają zmniejszyć liczbę wypadków i obniżyć składki ubezpieczeniowe.

  Więcej…  
 • Od 1 marca 2017 administracja skarbowa działa na nowych zasadach

  1 marca wchodzi w życie ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. Nowa struktura pozwoli lepiej zarządzać skarbówką, ma też poprawić efektywność kontroli podatkowych. Ta zmiana to krok w dobrym kierunku, ale ustawa powiela dotychczasowe ułomności przepisów prawnych – ocenia dr Irena Ożóg, doradca podatkowy. Ustawa podważa również dwuinstancyjność, bo odwołanie od decyzji naczelnika urzędu celno-skarbowego będzie składać się do tego samego organu.

  Więcej…