Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Epson informuje o wprowadzeniu na rynek nowej serii szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych SureColor SC-T z funkcją skanowania, przeznaczonych do drukowania projektów graficznych oraz rysunków tworzonych w oprogramowaniu CAD i GIS w drukarniach komercyjnych, zakładach kserograficznych, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, sklepach i instytucjach edukacyjnych. 

Nowa seria drukarek SureColor SC-T pracujących na materiałach z roli obejmuje dziewięć modeli o różnej szerokości, wydajności i funkcjonalności skanowania. Należą do nich 44-calowa drukarka SureColor SC-T7200, 36-calowa drukarka SC-T5200 i 24-calowa drukarka SC-T3200. Są to udoskonalone wersje cieszących się dużą popularnością urządzeń SureColor SC-T będących w sprzedaży od roku 2012. Szereg wprowadzonych ulepszeń służy przede wszystkim maksymalizacji wydajności w wymagających środowiskach produkcyjnych.  

Nowość: skanowanie wielkoformatowe i podwójne role  papieru

Mając na uwadze zapotrzebowanie na maksymalnie wysoką wydajność i możliwość szybkiej zmiany nośnika, modele SureColor SC-T7200D i SC-T5200D wyposażono w system podwójnych rol i mechanizm automatycznego ładowania papieru oraz automatycznego przełączania z roli na rolę.

Firma Epson dodatkowo wzbogaciła funkcjonalność tych urządzeń, wbudowując 36-calowe kolorowe skanery w 44-calowy model SureColor SC-T7200MFP i 36-calowy model SC-T5200MFP. To pierwsze drukarki wielkoformatowe firmy Epson umożliwiające skanowanie wielkoformatowych dokumentów papierowych do pliku i do wiadomości e-mail oraz skanowanie w celu udostępniania innym drukarkom z serii SC-T. Skanowanie i wydruk oryginału formatu A1 zajmuje około 39 sekund. Te wielofunkcyjne drukarki są dostępne w wersji jedno- lub dwurolowej.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, nową serię SureColor SC-T wyposażono w system błyskawicznego przetwarzania obrazu, opcjonalny 320 GB dysk twardy do buforowania wydruku oraz funkcje bezpiecznej pracy w sieci. Dla zapewnienia bezproblemowej integracji ze środowiskami produkcyjnymi we wszystkich nowych drukarkach SureColor SC-T udostępniono opcjonalną obsługę języka PostScript przez dwa procesory 1,6 GHz, dzięki czemu można szybko drukować pliki w wielu różnych formatach, w tym duże pliki bezpośrednio z popularnych aplikacji do projektowania i programów CAD. 

Połączenie czterech kolorów atramentu pigmentowego Epson UltraChrome XD z trwałymi głowicami drukującymi Epson PrecisionCore™ TFP gwarantuje precyzyjne wydruki, niezmiennie wysoką jakość i długi czas eksploatacji. Atrament, dostępny we wkładach o pojemności 110, 350 i 700 ml, zapewnia głęboką czerń i wyraźne linie, jakie są pożądane w przypadku wydruków szczegółowych projektów technicznych, a także żywe kolory, niezbędne przy drukowaniu wysokiej jakości obrazów i plakatów. Dzięki odporności atramentu na wodę i rozmazywanie wydruki nadają się do krótkotrwałych zastosowań zewnętrznych oraz do użytku w pomieszczeniach.  


Elegancka stylistyka, niewielkie rozmiary, niski poziom hałasu oraz możliwość obsługi od frontu sprawiają, że drukarki SureColor SC-T z łatwością zmieszczą się w każdym biurze. Wszystkie modele SureColor SC-T są urządzeniami ekologicznymi — wykorzystują pigmentowy atramenty oparte na wodzie i posiadają certyfikat ENERGY STAR.

- Nowa generacja łatwych w obsłudze drukarek SureColor SC-T została opracowana w celu zapewnienia wysokiej elastyczności i wydajności w wymagających środowiskach projektowych — mówi Tomasz Kuciński, Pro-Graphics manager w polskim oddziale Epson Europe. - Możliwość drukowania na papierze i sztywnych płytach o grubości do 1,5 mm sprawia, że idealnie nadają się do różnego rodzaju zastosowań graficznych.


Nowa seria drukarek SureColor SC-T będzie miała premierę na monachijskich targach FESPA (20—23 maja br.), a w sprzedaży pojawią się od lipca br.. Ceny urządzeń nie są jeszcze znane.

 

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta breloczków
Praca w centrum Wrocławia
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Idealny dla kobiety.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marka produktów papierniczych RES uhonorowana tytułem „Nasze Dobre Podkarpackie”

    W tym roku minęło dokładnie 25 lat działalności firmy Resgraph. Pod przewodnictwem Macieja Dziurgota, znanego w branży przedsiębiorcy będącego zarazem pasjonatem sportów walki, rzeszowska firma od 1991 roku podbija rynek papierniczo-biurowo-szkolny.

    Więcej…  
  • Chcesz kartę COCCODRILLO 2019?

    Tylko 18 dni trwać będzie akcja firmy NM Revolution. A nagrody są naprawdę fajne. Zresztą zobaczcie.

    Więcej…