Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tego jeszcze nie było. O nowościach, które na bieżąco pokazują się w ofercie firmy Tierra Group piszemy na bieżąco. Żebyście zrozumieli nasze zdziwienie w ostatnich dniach, musicie to przeczytać.

Firma TIERRA GROUP od 2011 roku dostarcza do polskich biur i domów swoje produkty za pośrednictwem hurtowni czy też biuroserwisów. Bycie jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży artykułów biurowych zobowiązuje nas do utożsamiania się z misją skierowaną na klienta oraz na naszych pracowników. Dlatego też jesteśmy dumni z możliwości dostarczania produktów wysokiej jakości, wspartych doskonałym serwisem świadczonym przez nasz zespół oraz utrzymaniem stałego kontaktu ze wszystkimi uczestnikami rynku z jakimi pozostajemy w relacjach. Cele i strategia firmy na każdym etapie nawiązują do bycia blisko użytkownika i rozumienia jego potrzeb, jak również bezpośredniej i stałej relacji z naszymi zespołami wewnątrz organizacji. Wraz z rozwojem i zdobywaniem kolejnych doświadczeń wyznaczamy sobie nowe priorytety, co pozwala nam stale poszukiwać innowacyjnych rozwiązań, a także nowych partnerów biznesowych.

Źródło: https://www.tierra.com.pl/

O tym, co robi firma już wiemy. O asortymencie typowo szkolno-biurowym też. Jednak kojarzyliśmy go bardziej z artykułami papierniczymi, piśmienniczymi i typowymi artykułami do biura. Wprawdzie ostatnimi czasy rzeczywiście, to co pojawia się na rynku spod szyldu Tierra Group wychodzi poza obręb artykułów do biura. Farby w sprayu oraz kawa ziarnista to najnowszy hit sprzedażowy firmy. Zresztą zobaczcie, co jeszcze trafiło na rynek. 

 REKLAMA

BOSTIK- Lakiery Universalne w spray’u


Najnowszy katalog Tierra Group już jest!!

1000 pomysłów na taśmy dekoracyjne Tierra

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 458