Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Uprzejmie informujemy, że koniec wakacji to czas nowości w firmie RAFCOM. W jej ofercie właśnie pojawiły się kalkulatory japońskiej marki Citizen

Wśród dostępnych modeli są zarówno kalkulatory biurowe, naukowe, drukujące jak i ekonomiczne. Póki co oferta liczy sobie ponad 20 pozycji, jednak na bieżąco będzie powiększana. Pełna oferta dostępna jest w panelu B2B firmy RAFCOM, który można przeglądać także bez logowania: Rafcom - at your service.


Decydując się na markę Citizen otrzymamy kalkulatory klasy premium, które cechuje bardzo wysoka jakość i niezawodność. 


Firma Citizen powstała w 1930 roku w Japonii. Od tego czasu dzięki innowacjom i stosowaniu precyzyjnych technologii marka Citizen stała się wiodącym dostawcą między innym elektroniki, w tym kalkulatorów. Dlaczego warto wybrać produkty marki Citizen?

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO - japońska technologia know-how gwarantuje wysokiej jakości komponenty i materiały, a posiadane certyfikaty ISO potwierdzają normy procesów związanych z produkcją, sprzedażą i dostawami.

EKOLOGIA - firma Citizen w trakcie produkcji rezygnuje ze szkodliwych substancji chemicznych oraz redukuje emisję gazów i płynów. Przyczynia się to do znacznej eliminacji zanieczyszczenia środowiska.

DOŚWIADCZENIE - wieloletnie doświadczenie firmy Citizen na światowych rynkach pozwoliło na stworzenie wyjątkowej linii kalkulatorów klasy premium. Wśród nich dostępne są zarówno kalkulatory: biurowe, naukowe, drukujące, kieszonkowe oraz ekologiczne.

Zapraszamy do rejestracji do panelu B2B firmy RAFCOM, gdzie zaprezentowany jest cały asortyment: https://b2b.rafcom.waw.pl

Modele biurowe, naukowe, ekonomiczne, a także drukujące na pewno znajdą swojego klienta.


REKLAMA

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 143