Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak robić, by się nie narobić :) To motto ostatnio nam przyświeca w redakcji. Oczywiście nie chodzi o to by nie pracować, ale o to by tak ułożyć sobie życie, żeby ergonomicznie wykorzystywać dany nam czas. 

Wydaje się, że praca w domu to i tak duże udogodnienie. Nie stoisz w korkach, nie przygotowujesz codziennej stylizacji, żeby wyjść do ludzi, nie tracisz czasu na makijaż... Wielofunkcyjne urządzenie samo ugotuje obiad, odkurzacz dziś sam o wyznaczonej godzinie posprząta dom, express do kawy zrobi lepszą kawę niż w kawiarni...

My poszliśmy o krok dalej. Nasze kredki i ołówki do testów i filmików oraz prac plastycznych także nie temperujemy sami. Robi to za nas elektryczna temperówka marki RAPESCO. I to nie taka zwykła, bo dodatkowo różowa, a jak wiecie ten kolor to ulubiony kolor naczelnej. 

PS12-USB to stylowa automatyczna temperówka, bo o niej mowa z podwójnym zasilaniem (USB lub bateria), zapewnia szybkie i precyzyjne ostrzenie be większego wysiłku. Wystarczy podpiąć ją do laptopa kablem i szybko i precyzyjnie naostrzyć ołówki i kredki różnej grubości. Temperówka ta bowiem posiada podwójny otwór, który pasuje do średnic ołówka: 6-8mm i 9-12mm. To co istotne dla nas, bardzo łatwo można ją wyczyścić, dzięki wyjęciu tacki na wióry i opróżnieniu nad koszem na odpady.
Produkt zaprojektowany z funkcją automatycznego wyłączania, która zatrzymuje pracę po zdjęciu osłony wiórów, posiada również osłonę zabezpieczającą pokrywę nad dużym otworem, aby małe paluszki dziecka nie wcisnęły ich tam, gdzie nie trzeba.

Temperówka w pudełku dostarczana jest z 2 wymiennymi zespołami ostrzy, które można łatwo wymieniać oraz posiada 2 lata gwarancji.

To, co najważniejsze świetnie wpisuje się także w kolorystykę otoczenia, gdyż do wyboru mamy 4 barwy: białą, niebieską, czarną oraz różową. Jak widzicie to nie tylko produkt fajny dla tych, co wolą robić mniej i mieć więcej, ale też dla tych, którzy lubią ładne i nowoczesne gadżety. Z resztą zobaczcie, jak produkt się prezentuje w realiach.


ZOBACZ FILM

Wybrane ogłoszenia

Idealne do malowania także pisanek.
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
Totalny hit tego roku.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • TRENDS 4 KIDS targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

    10 listopada w obiekcie Arena Gliwice przy ul. Akademicka 50 w Gliwicach odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów.

    Więcej…  
  • W tym roku wydamy średnio 330 zł. na wyprawkę szkolną.

    Ponad 37 proc. rodziców wykorzystuje końcówkę sierpnia, by skompletować potrzebne przybory szkolne dla dziecka – wynika z Barometru Providenta. Tylko niecałe 5 proc. zostawia te zakupy na ostatni dzień wakacji. Na wyprawkę dla jednego ucznia w tym roku rodzice zamierzają wydać średnio 330 zł. Najbardziej kosztochłonną pozycję w szkolnym budżecie stanowią podręczniki, sprzęt elektroniczny do nauki oraz nowe ubrania.

    Więcej…