Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak robić, by się nie narobić :) To motto ostatnio nam przyświeca w redakcji. Oczywiście nie chodzi o to by nie pracować, ale o to by tak ułożyć sobie życie, żeby ergonomicznie wykorzystywać dany nam czas. 

Wydaje się, że praca w domu to i tak duże udogodnienie. Nie stoisz w korkach, nie przygotowujesz codziennej stylizacji, żeby wyjść do ludzi, nie tracisz czasu na makijaż... Wielofunkcyjne urządzenie samo ugotuje obiad, odkurzacz dziś sam o wyznaczonej godzinie posprząta dom, express do kawy zrobi lepszą kawę niż w kawiarni...

My poszliśmy o krok dalej. Nasze kredki i ołówki do testów i filmików oraz prac plastycznych także nie temperujemy sami. Robi to za nas elektryczna temperówka marki RAPESCO. I to nie taka zwykła, bo dodatkowo różowa, a jak wiecie ten kolor to ulubiony kolor naczelnej. 

PS12-USB to stylowa automatyczna temperówka, bo o niej mowa z podwójnym zasilaniem (USB lub bateria), zapewnia szybkie i precyzyjne ostrzenie be większego wysiłku. Wystarczy podpiąć ją do laptopa kablem i szybko i precyzyjnie naostrzyć ołówki i kredki różnej grubości. Temperówka ta bowiem posiada podwójny otwór, który pasuje do średnic ołówka: 6-8mm i 9-12mm. To co istotne dla nas, bardzo łatwo można ją wyczyścić, dzięki wyjęciu tacki na wióry i opróżnieniu nad koszem na odpady.
Produkt zaprojektowany z funkcją automatycznego wyłączania, która zatrzymuje pracę po zdjęciu osłony wiórów, posiada również osłonę zabezpieczającą pokrywę nad dużym otworem, aby małe paluszki dziecka nie wcisnęły ich tam, gdzie nie trzeba.

Temperówka w pudełku dostarczana jest z 2 wymiennymi zespołami ostrzy, które można łatwo wymieniać oraz posiada 2 lata gwarancji.

To, co najważniejsze świetnie wpisuje się także w kolorystykę otoczenia, gdyż do wyboru mamy 4 barwy: białą, niebieską, czarną oraz różową. Jak widzicie to nie tylko produkt fajny dla tych, co wolą robić mniej i mieć więcej, ale też dla tych, którzy lubią ładne i nowoczesne gadżety. Z resztą zobaczcie, jak produkt się prezentuje w realiach.


ZOBACZ FILM

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit tego roku.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Wygodny, niewielki kalendarz ścienny
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Podpisuj się z Fantazją...

    Na rynku pojawiają się co raz to nowsze propozycje piór wiecznych. Zaliczane do elity wśród artykułów piśmiennych produkty cieszą się niezmiennym zainteresowaniem nie tylko wśród kolekcjonerów. W nasze oko wpadła ostatnio seria Fantasy, którą polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

    Więcej…  
  • Założysz się?

    Dotychczas wyróżniały się kolorem, kształtem, mocą klejenia. Wielkość bloczka także stanowiła dość mocny argument. Dziś jednak karteczki samoprzylepne, tudzież zakładki, nabyły nową cechę.

    Więcej…