Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rafcom, znany producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych marki PRISM do drukarek, ogłasza rozszerzenie swojej oferty o zamienniki dedykowane do popularnych urządzeń marki PANTUM. Ta ekscytująca nowość otwiera drzwi do wydajnego i ekonomicznego drukowania dla szerokiego grona użytkowników.

Rozszerzenie oferty o tonery do drukarek PANTUM stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości zamienniki, które zapewniają nie tylko doskonałą wydajność, ale także oszczędności. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się doskonałym połączeniem jakości i ekonomii w jednym produkcie.

 

Bogata oferta dostosowana do różnych potrzeb

Oferta zamienników PRISM dla drukarek PANTUM obejmuje szeroki zakres produktów, zapewniając idealne dopasowanie do różnych modeli i potrzeb użytkowników. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tonerów do standardowego drukowania, czy też bardziej wydajnych opcji, PRISM ma odpowiedni produkt dla Ciebie:

- **Tonery bębnowe**: ZPD-DL410N, ZPD-DL425N, ZPD-DL5120N - zapewniają doskonałą jakość druku i długą żywotność.
- **Tonery standardowe**: ZPN-PA210N, ZPN-PA310N, ZPN-TL410N - idealne do codziennego użytku, zapewniające klarowne i wyraźne wydruki.
- **Tonery o zwiększonej wydajności**: ZPN-PA210XN, ZPN-PA310HN, ZPN-TL410HN - dla użytkowników o większych potrzebach drukowania.

Dzięki tak szerokiej gamie produktów, każdy może znaleźć idealny zamiennik, który spełni jego oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wydajności.

Partnerstwo z PRISM to gwarancja sukcesu

PRISM to nie tylko marka zamienników, to partner, na którego można liczyć. Zespoły specjalistów i opiekunów handlowych są gotowi zapewnić wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Dzięki temu każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i satysfakcję z efektów.

Rozszerzenie oferty PRISM o zamienniki do drukarek PANTUM otwiera nowe perspektywy dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Bogata oferta produktów oraz wsparcie partnerów sprawiają, że drukowanie staje się jeszcze bardziej wydajne i satysfakcjonujące. Odkryj możliwości drukowania z PRISM już dziś!

 

 230324 rafcom kawa double bean media1 popr

Wybrane ogłoszenia

Nowy wymiar biurowej elegancji!
Młodzież miała wyzwanie...
Dla chłopca i dziewczynki.
Fluo marki Main Paper
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Idealny dla każdego
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Genialna książka dla dziewczynek.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bądź lojalny buduj lojalność wobec siebie.

    Lubisz wypić kawę w restauracji, w której np. do dziesiątej wizyty u nich dodają za darmo pyszne ciacho? Chętnie podejmiesz decyzję o zwiększonych zakupach, gdy dostawca zagwarantuje Ci wyjazd egzotyczny w zamian za określoną sprzedaż swoich produktów? Kto z nas nie lubi prezentów? Kto z nas nie lubi programów lojalnościowych?

    Więcej…  
  • Paper Wars - Europa ogranicza zużycie papieru

    Czy Europa całkowicie pozbędzie się papieru? Odpowiedź na to pytanie winna brzmieć jako zdecydowane ?nie?. Całkowite porzucenie papieru pozostaje utopijnym celem, ponieważ papier po prostu doskonale się sprawdził na przestrzeni wieków. Radykalne zmniejszenie zużywanego papieru jest jednak w pełni osiągalne. Promowanie ograniczenia zużycia papieru w pracy i w życiu łączy zarówno zalety ekologiczne, jak i ekonomiczne. Pojawiło się wiele inicjatyw na rzecz digitalizacji dokumentów, zarówno po stronie rządowej jak i biznesowej, istnieją już wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne służące do uzyskiwania cyfrowych dokumentów. Instytucje państwowe wyposażone w odpowiednie skanery wraz z oprogramowaniem mogą nie tylko zamienić papier w cenną informację cyfrową, lecz także powiązać uzyskane dane z innymi aplikacjami.

    Więcej…