Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

Subskrypcja


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rynek tabletów stale dynamicznie rośnie. Urządzenia cieszą się zainteresowaniem nie tylko użytkowników indywidualnych, ale także trafiają do placówek oświatowych. Nic w tym dziwnego,  bo trudno im odmówić atutów, także tych edukacyjnych. Mają jednak jedną, zasadniczą wadę, która dotyczy wszystkich elektronicznych, mobilnych urządzeń. Nienaładowane mogą rozbić każde zajęcia. Jest na to proste rozwiązanie firmy AVer – AVer TabCharge albo AVer TabSync.

Mobilna szafka, która umożliwia bezpieczne przechowywanie, ładowanie oraz  synchronizację wszystkich urządzeń jednocześnie. Idealna do współpracy z iPadami oraz tabletami działającymi w oparciu o system Android lub Windows. W przypadku TabCharge wystarczy jednokrotna instalacja ładowarek aby późniejsze podłączenie zajmowało dosłownie kilka sekund. W TabSync nad każdym slotem na tablet znajduje się port USB – dzięki czemu ładowanie staje się jeszcze prostsze. Rozwiązanie pozwala ładować jednocześnie tablety różnego rozmiaru, z różnym systemem operacyjnym i od różnych producentów.

AVer TabCharge może obsługiwać jednocześnie 36 tabletów/laptopów (max. 13") umożliwiając synchroniczne ładowanie. Urządzenie jest dostępne w cenie brutto 7799 zł – co w przeliczeniu na jeden tablet wynosi ok. 200 zł.

AVer TabSync oprócz jednoczesnego ładowania, w przypadku iPadów – oferuje również synchronizację z iTunes dla 32 urządzeń w tym samym czasie. W najbliższym czasie będzie możliwa również synchronizacja tabletów z Androidem. Urządzenie jest dostępne w cenie brutto 10499 zł (ok. 300 zł w przeliczeniu na jeden tablet). W odniesieniu do obu rozwiązań obowiązuje gwarancja - 5 lat na wózek i 2 lata na elektronikę

 

Wybrane ogłoszenia

Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
5 kolorów zabawy.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kupuj Prism i podróżuj z kartą podarunkową BP

    Cały maj tego roku to wielkie święto wszystkich klientów marki PRISM. Dlaczego? Otóż firma Rafcom właśnie wystartowała z kolejną zapowiadaną promocją - idealną na zbliżające się wakacje. O szczegółach w naszym artykule.

    Więcej…  
  • Prezent od serca dla ukochanej mamy

    Mamo, jesteś najlepsza na świecie! Wraz ze zbliżającym się dniem matki rozglądamy się za prezentem, który wyrazi nasze prawdziwe uczucia. Znalezienie takiego podarunku nie zawsze jest łatwe, ale poniższy projekt DIY, wykorzystujący pisaki do porcelany, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

    Więcej…