Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Aż pięć nowych modeli laptopów marki Lenovo zasiliło ofertę warszawskiego dystrybutora. 

To już kolejny asortyment w tym roku, który jest nowością w firmie Rafcom. Dotychczas znana głównie ze sprzedaży artykułów dedykowanych drukowi, dziś firma z Reguł pod Warszawą oferuje dodatkowo także laptopy. Marka Lenovo, która właśnie trafiła do oferty to produkty tworzone w duchu „inteligentnej transformacji”. By zmienić interakcje klientów i technologii z otaczającym ich światem, technologia Lenovo jest wzbogacana przez rozszerzoną inteligencję. Ta z kolei pozwala człowiekowi na całkowite wyzwolenie jego potencjału. Ambitne środowisko, wsparcie feministyczne i edukacyjne, a także współpraca z różnorodnymi partnerami – to wszystko sprawia, że Lenovo jest jedyne w swoim rodzaju. 

Ważną cechą, która charakteryzuje laptopy marki Lenovo jest innowacyjność. Wiąże się z nią nie tylko kadra utalentowanych profesjonalistów, ale też inwestycje w badania i rozwój. Innowacyjne podejście doprowadziło do tego, że Lenovo często jest pionierem technologicznych rozwiązań.

Obecnie w kanale dystrybucji firmy Rafcom dostępnych jest pięć modeli:

 

Laptop Lenovo ThinkPad E14 2nd Gen

i3-1115G4/14/SSD256GB/8GB/Win10Pro

Laptop Lenovo ThinkPad E15

Ryzen5-4500U/15,6/SSD512GB/16GB/W10P

Laptop Lenovo V14-ADA

Ryzen3-3250U/14/SSD256GB/8GB/Win10H

Laptop Lenovo V15-ADA

AMD/15,6/SSD256GB/4GB/W10H

Laptop Lenovo V15-IIL

i3-1005G1/15,6/SSD256GB/8GB/Win10H

 

Jak jednak już widać na stronie dystrybutora wprowadza on kolejne produkty do sprzedaży. Polecamy na bieżąco śledzić działalność firmy Rafcom na stronie https://rafcom.waw.pl/ lub w jej mediach społecznościowych na:

 


REKLAMA

Rafcom9

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ręcznie malowane torebki.
Idealna do domowego biura.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Totalny hit tego roku.
Nowość w ofercie Rozette.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi Paperworld w otoczeniu nowych eventów

    36 wystawców z Polski, z czego 5 nowych firm. Zupełnie nowe tematycznie targi w tym samym czasie. Jakie i kto z naszego kraju po raz pierwszy pokaże się we Frankfurcie - o tym w naszej rozmowie z Piotrem Łukaszewiczem, Przedstawicielem Messe Frankfurt na Polskę.

    Więcej…  
  • Poznaj wystawców RemaDays Warsaw 2020

    Do targów RemaDays Warsaw zostało nieco ponad 100 dni. Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

    Więcej…