Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sony wprowadza nowy profesjonalny projektor 4K SXRDTM, przewyższający wszystkie obecne produkty jasnością obrazu. Natężenie emitowanego światła wynosi na środku 23 000 lumenów, a w trybie dużej jasności — do 30 000 lumenów. Model SRX-T423 może być stosowany w systemach 3D z dwoma projektorami. Jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych w dużych salach w obiektach rozrywkowych, audytoriach, muzeach, planetariach, symulatorach lotniczych, itp.

Urządzenie umożliwia wyświetlanie obrazu o rozdzielczości 4K (4096 x 2160). Pod względem jasności obrazu dwukrotnie przewyższa konkurencyjne systemy 3D: natężenie światła emitowanego w konfiguracji 3D z parą projektorów wynosi bowiem 40 000 lumenów, przy kontraście na poziomie 3000:1.

Nowy projektor zaprojektowano w taki sposób, by do minimum ograniczyć potrzeby konserwacji i maksymalnie ułatwić jego wykorzystanie integratorom systemów oraz specjalistom z branży A/V. Przykładowo, urządzenie jest przystosowane do współpracy z obiektywami do innych modeli z serii SRX. Atutem w planetariach i podobnych obiektach będzie natomiast regulacja nachylenia w pionie, w zakresie ±30°. 

Rozdzielczość 4K to wynik wykorzystania matrycy SXRD o rozdzielczości 4096 na 2160 punktów, która wytwarza obraz zawierający ponad 8,8 mln pikseli — czterokrotnie bardziej szczegółowy niż na ekranach obecnych telewizorów HD powszechnego użytku. Technologia 4K firmy Sony znajduje zastosowanie w szerokim wachlarzu zastosowań komercyjnych na całym świecie, takich jak wizualizacje komputerowe, pokazy w planetariach i muzeach, sterowanie i kontrola, symulacje, badanie naukowe, szkolnictwo i obronność. 

Rozpoczęcie dostaw projektora SRX-T423 planowane jest na wrzesień br.

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta firmy CX Dystrybucja
Szeroka oferta breloczków
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Idealny dla kobiety.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Idealne dla najmłodszych
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Nowa linia torebek inspirowana latem

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sanepid zważy tornistry dzieci.

    Na polecenie Głównego Inspektora Sanitarnego w marcu i kwietniu bieżącego roku przeprowadzona jest ocena obciążenia uczniów tornistrami i plecakami.

    Więcej…  
  • Firma Multi świętuje swoje XXV urodziny.

    27 listopada Multi sp.j. B. Grzybowska – T. Siekierski obchodzić będzie jubileusz 25-lecia rozpoczęcia działalności gospodarczej. W przełomowym dla polskiej gospodarki roku 1990 powstało wiele nowych przedsiębiorstw, ale tylko nieliczne dotrwały do dziś. Jedną z nich jest Multi, która mieszkańcom Brodnicy kojarzy się z artykułami papierniczymi i usługami poligraficznymi.

    Więcej…