Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Międzynarodowa grupa KMP (jeden z największych europejskich producentów materiałów eksploatacyjnych do drukarek) nabyła prawa do znaków towarowych produktów IJKOA (monitory interaktywne) od firmy Goede Kansen z Hongkongu. Stało się to, za pośrednictwem spółki córki KMP, firmy COPYMIX z Francji. Grupa KMP posiada od teraz wyłączne prawa do marki IJKOA i zajmie się jej dystrybucją, marketingiem oraz wsparciem technicznym.

Dystrybucja interaktywnych ekranów dotykowych trwa już od roku i skutecznie rozwijana jest przez firmiy: KMP AG na terenie Niemiec i COPYMIX we Francji. Dotychczasowa sprzedaż we Francji jest znaczącym sukcesem rynkowym.

Podczas niedawno zakończonych targów ORGATEC w Kolonii marka IJKOA została zaprezentowana szerokiej, profesjonalnej publiczności.

?Intuicyjne i łatwe w obsłudze monitory interaktywne są przydatne wszędzie tam, gdzie jest coś do omówienia, zaprezentowania?, wyjaśnia dyrektor generalny KMP Jan-Michael Sieg i dodaje: ?Prezentacja online, tworzenie notatek cyfrowych i udostępnianie ich uczestnikom wewnętrznym i zewnętrznym ? funkcje ekranów są idealne do pracy zespołowej w różnych lokalizacjach?. Sieg widzi ich zastosowanie w biurach, handlu, a także w kancelariach prawnych, biurach inżynieryjnych i rozwojowych, instytucjach naukowych i edukacyjnych.

Ekrany o wysokiej rozdzielczości są dostępne w różnych rozmiarach i dostarczane z uchwytami i niezbędnymi akcesoriami zgodnie z wymaganiami klienta. KMP wspiera w tym swoich dealerów, których sieć zaczyna rozwijać także w Polsce za pośrednictwem spółki córki - KMP PrintTechnik Polska z siedzibą w Sękocinie Starym pod Warszawą.


REKLAMA

bannerbiurfol

 

Wybrane ogłoszenia

Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Fluo marki Main Paper
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Najlepsza licencja tego roku!
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Idealny dla każdego
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Dla chłopca i dziewczynki.
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Biała lista VAT - już od 1 września 2019

    Od niedzieli 1 września 2019 r. obowiązują przepisy przewidujące utworzenie jednej bazy podatników VAT, tzw. białej listy. Ma ona ułatwić firmom weryfikację kontrahentów.

    Więcej…  
  • Pozytywne rodzicielstwo może niwelować skutki stresu.

    Stres odczuwany w dzieciństwie ma szkodliwy wpływ na rozwój mózgu dzieci, a co za tym idzie, może powodować problemy zdrowotne w nastoletnim życiu. Przed negatywnymi skutkami może chronić pozytywne rodzicielstwo, czyli utrzymywanie bliskich, ciepłych relacji z dzieckiem, akceptacja i wsparcie – wynika z badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Pittsburskim. – To pierwsze badanie, które potwierdziło, że pozytywne wychowanie jest związane z neurobiologicznymi zmianami w mózgu – podkreśla Jamie L. Hanson, adiunkt psychologii na Uniwersytecie Pittsburskim.

    Więcej…