Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mając na uwadze zaangażowanie na rzecz odpowiedzialności społecznej biznesu, kierowanie się zasadą "zero odpadów" oraz gospodarką cyrkulacyjną, Lexmark wprowadza linię kaset z tonerem Corporate w regionie EMEA.  

Nowa linia kaset przeznaczonych do urządzeń kolorowych A4 serii CS/CX oraz monochromatycznych serii MS/MX wykorzystuje tonery Unison oraz posiada solidną i trwałą konstrukcję,  zapewniającą przedłużoną niezawodność i stabilną jakość druku. 

Kasety Corporate przydają korzyści, które dla zrównoważonego rozwoju przyniósł system druku Unison, wykorzystując niektóre komponenty odzyskane dzięki programowi LCCP (Lexmark Cartridge Collection Program).

Od 1991 roku Lexmark oferuje darmową i prostą w użyciu metodę odzysku pustych kaset z tonerem. Program zbiórki zużytych kaset (Lexmark Cartridge Collection Program - LCCP) realizuje politykę zerowego składowania i spalania oraz stara się wykorzystywać odzyskane materiały - z korzyścią dla środowiska naturalnego.

Kasety z tonerem Corporate są produkowane w Unii Europejskiej. To zapewnia stałą dostępność, minimalizuje wpływ łańcucha dostaw na środowisko oraz utrzymuje produkcję w obrębie lokalnych gospodarek.

Cena kaset korporacyjnych jest taka sama jak kaset zwrotnych.

- Lexmark od lat angażuje się w społeczną odpowiedzialność biznesu i zagadnienia zrównoważonego rozwoju. Nowa linia kaset Corporate jest aktualnie naszą najbardziej przyjazną środowisku ofertą materiałów eksploatacyjnych, - powiedział Grzegorz Najda, prezes Lexmark Polska - Oprócz aspektów środowiskowych i społecznych, nowa linia kaset jest również objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją na materiały eksploatacyjne.

 

Wybrane ogłoszenia

Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Papierowe zakładki samoprzylepne
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Produkcja: Polska!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videorelacja z targów w Centrum Wiesław Sacharski

    Jak co roku w Hotelu Kuźnia Napoleońska firma Centrum z Ostrołęki pojawiła się pod Warszawą. Pełna sala wystawców, znakomite humory oraz oczywiście mnóstwo nowości - w tym klimacie spędziliśmy 14 kwietnia 2018 roku. 

    Więcej…  
  • Robimy piracką flagę świecąca w ciemności

    Zabawa z farbami to jedno z najbardziej kreatywnych zajęć. Szczególnie kochają je dzieci, które razem z rodzicami mogą spędzać naprawdę aktywnie czas. Dla wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, wraz z firmą Mer-Plus oraz marką JOVI, co jakiś czas wrzucać będziemy kolejne inspiracje. Tym razem malujemy świecącą w ciemnościach flagę.

    Więcej…