Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W portfolio produktowym ActiveJet pojawił się tusz w wersji Premium o symbolu AC-545RX, będący odpowiednikiem wkładu do drukarki Canon PG-545XL. Nowy kartridż ma o 20% większą pojemność względem produktów OEM i jest kompatybilny z najnowszą drukarką Canon MG2950.

- Kompleksowa oferta, szyta na miarę potrzeb każdego klienta to dziś podstawa biznesu. W portfolio ActiveJet znajdują się atrakcyjne produkty, zarówno dla użytkowników domowych oraz dla klientów korporacyjnych, a także dla profesjonalistów. AC-545RX to wysokiej jakości kartridż o zwiększonej pojemności, oraz o znacznie większej wydajności. Istotnym aspektem jest również jego atrakcyjna cena, która pozwoli znacznie obniżyć koszty drukowania – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. marki ActiveJet.


Najnowszy tusz ActiveJet klasy A+ ma zwiększoną pojemność aż do 18 ml. Kartridż kompatybilny jest z drukarkami Canon, Pixma iP2850, MG2450, MG2550, MG2950.

Sugerowana cena detaliczna tuszu wynosi około 69zł.

 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Produkcja: Polska!!
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Produkt wielokrotnego użytku.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Kreatywna zabawa dla każdego.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Action S.A. najlepszych dystrybutorem produktów klienckich Fujitsu w regionie EMEA&I

    Fujitsu nagrodziło ACTION S.A. pierwszym miejscem w konkursie Touch4Business Distributor Award 2015. Kolejna edycja konkursu organizowanego dla dystrybucji przez Fujitsu Technology Solutions dotyczyła okresu listopad 2014 – luty 2015. W konkursie nagrodzono trzech najlepszych dystrybutorów z regionu EMEA&I, którzy w okresie akcji osiągnęli najlepsze wyniki w dynamice i wzroście sprzedaży biznesowych produktów klienckich (stacje robocze, notebooki) Fujitsu.

    Więcej…  
  • Targi Paperworld w otoczeniu nowych eventów

    36 wystawców z Polski, z czego 5 nowych firm. Zupełnie nowe tematycznie targi w tym samym czasie. Jakie i kto z naszego kraju po raz pierwszy pokaże się we Frankfurcie - o tym w naszej rozmowie z Piotrem Łukaszewiczem, Przedstawicielem Messe Frankfurt na Polskę.

    Więcej…