Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W portfolio produktowym ActiveJet pojawił się tusz w wersji Premium o symbolu AC-545RX, będący odpowiednikiem wkładu do drukarki Canon PG-545XL. Nowy kartridż ma o 20% większą pojemność względem produktów OEM i jest kompatybilny z najnowszą drukarką Canon MG2950.

- Kompleksowa oferta, szyta na miarę potrzeb każdego klienta to dziś podstawa biznesu. W portfolio ActiveJet znajdują się atrakcyjne produkty, zarówno dla użytkowników domowych oraz dla klientów korporacyjnych, a także dla profesjonalistów. AC-545RX to wysokiej jakości kartridż o zwiększonej pojemności, oraz o znacznie większej wydajności. Istotnym aspektem jest również jego atrakcyjna cena, która pozwoli znacznie obniżyć koszty drukowania – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. marki ActiveJet.


Najnowszy tusz ActiveJet klasy A+ ma zwiększoną pojemność aż do 18 ml. Kartridż kompatybilny jest z drukarkami Canon, Pixma iP2850, MG2450, MG2550, MG2950.

Sugerowana cena detaliczna tuszu wynosi około 69zł.

 

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Totalny hit tego roku.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Nowość marki RAPESCO.
Zestaw produktów ECO.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Subtelny świat pastelowych tonów

    Nie ma chyba osoby, która nie znałaby marki STABILO. A co przede wszystkim przychodzi nam na myśl gdy o niej pomyślimy? Oczywiście historyczny BOSS czyli najbardziej znany zakreślacz w historii. 

    Więcej…  
  • Prezent dla niej i dla niego za mniej niż 50 zł.?

    ...tylko pytamy się po co? Dlaczego żałować pieniędzy na kogoś, kogo się kocha? 

    Więcej…