Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marka Energizer już od dziesięcioleci jest światowym liderem na rynku baterii do drobnego sprzętu elektronicznego. To właśnie dlatego uzupełniła ona asortyment firmy z naszej branży. 

"Uprzejmie informujemy, że w ofercie firmy Rafcom pojawiły się wybrane modele baterii Energizer!" - taki komunikat trafił ostatnio do naszej redakcji. W tym roku jednak nie zaskakuje nas kolejna pozycja w ofercie podwarszawskiego dystrybutora. Od początku roku firma Rafcom oferuje między innymi: papier, akcesoria komputerowe, kalkulatory...

Jak zapewnia Zarząd firmy, decydując się na produkty Energizer wybierano najlepsze źródło zasilania, które zapewnia bardzo długi okres użytkowania, no i trafiło na markę Energizer. 

Co jeszcze pojawiło się w tym roku w ofercie? Poniżej wrzucamy linki do naszych artykułów:

Kalkulatory Citizen dostępne w ofercie RAFCOM!

Przeciwprzepięciowe listwy zasilające Armac dostępne w ofercie Rafcom

Kwiecień z kolejnymi nowościami w Rafcom

 

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Poszukiwany pracownik!
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

    Agencja Reklamowa NORWOKS, Chocolate Land, Sitex centrum sitodruku, NOVA FALA, Ekostrefa, Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. to nowi Członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do Izby w czwartym kwartale br.

    Więcej…  
  • Nowy sklep internetowy marki JOVI

    Ponad 800 produktów oraz blogosfera to przewodnie tematy, które znajdziemy na najnowszej stronie firmy Mer-Plus. W ramach wsparcia sprzedaży właśnie odbyła się premiera sklepu internetowego oferującego asortyment firmy.

    Więcej…