Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marka Energizer już od dziesięcioleci jest światowym liderem na rynku baterii do drobnego sprzętu elektronicznego. To właśnie dlatego uzupełniła ona asortyment firmy z naszej branży. 

"Uprzejmie informujemy, że w ofercie firmy Rafcom pojawiły się wybrane modele baterii Energizer!" - taki komunikat trafił ostatnio do naszej redakcji. W tym roku jednak nie zaskakuje nas kolejna pozycja w ofercie podwarszawskiego dystrybutora. Od początku roku firma Rafcom oferuje między innymi: papier, akcesoria komputerowe, kalkulatory...

Jak zapewnia Zarząd firmy, decydując się na produkty Energizer wybierano najlepsze źródło zasilania, które zapewnia bardzo długi okres użytkowania, no i trafiło na markę Energizer. 

Co jeszcze pojawiło się w tym roku w ofercie? Poniżej wrzucamy linki do naszych artykułów:

Kalkulatory Citizen dostępne w ofercie RAFCOM!

Przeciwprzepięciowe listwy zasilające Armac dostępne w ofercie Rafcom

Kwiecień z kolejnymi nowościami w Rafcom

 

 

Wybrane ogłoszenia

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Szeroka oferta graficzna.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Wygodny, niewielki kalendarz ścienny
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tylko co trzeci pracujący w domu nie skarży się na uciążliwości home office.

    18 proc. osób pracujących w domu uznało, że zdalne wykonywanie obowiązków jest bardzo uciążliwe, nieco ponad połowa wskazuje na niewielkie trudności, a tylko 31 proc. nie dostrzega niedogodności związanych z home office. To wnioski z badania nastrojów i zachowań Polaków podczas izolacji przeprowadzonego przez SW Research. – Ułatwieniami mogą być: dobra organizacja codziennych obowiązków i miejsca pracy oraz regularna komunikacja ze współpracownikami – przekonuje Aleksandra Sikorska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

    Więcej…  
  • Pierwszy w historii raport nt. zdrowia pracowników biurowych w Polsce w latach 2017-2018

    Wyniki badań HealthDesk dotyczące zdrowia pracowników biurowych pokazują, że ten typ pracy niesie za sobą istotne, wcześniej nie mierzone konsekwencje w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Aż 79,1 proc. pracowników biurowych odczuwa ból bezpośrednio związany z wykonywaną pracą biurową. 80,9 proc. osób w biurach pracuje pod wpływem stresu, z czego dla co czwartego zatrudnionego jego poziom jest uporczywy. Dodatkowo aż 72,9 proc. pracowników biurowych odczuwa skutki niedoboru światła słonecznego w okresie zimowym. Prawie dla czterech na pięciu z nich, brak słońca objawia się poczuciem zmęczenia i spadkami energii.

    Więcej…