Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Hiszpańska firma Dunsa rozszerza markę INSTANT o nowy produkt do klejenia: żelowe kropki klejowe Instant Dots. Klejokropki - jak je nazywają pracownicy firmy CX Dystrybucja - przeznaczone są do mocowania próbek, saszetek, plakatów i małych przedmiotów. Są również przydatne do zamykania opakowań i kopert, do klejenia papieru ozdobnego przy pakowaniu prezentów oraz do przygotowywania ozdób lub dekoracji.

Kropki klejowe Instant zapewniają łatwe, natychmiastowe i czyste klejenie, dzięki czemu są alternatywą dla wszelkiego rodzaju klejów. Opakowania zawierają 64 lub 1600 klejokropek o średnicy 10 mm, umieszczonych na arkuszach papieru silikonowanego, po 16 sztuk na arkusz. Dostępne dwa rodzaje różniące się siłą wiązania: odklejalne kropki klejowe o lekko zielonkawym zabarwieniu oraz kropki permanentne o lekko czerwonym odcieniu - dzięki odmiennej kolorystyce można je łatwo rozróżnić po wyjęciu z opakowania.


 


Dystrybutor: 

CX Dystrybucja Sp. z o.o.

Diamond Business Park

ul. Jana Pawła II nr 66

05-500 Piaseczno

Sekretariat tel. +48 (22) 489 39 80 fax +48 (22) 489 39 81

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

url: http://www.cxdystrybucja.pl 


Firma DUNSA została założona przez Enrica Gil Soriano w latach 50-tych.

Spółka rozpoczęła swoją działalność od wytwarzania produktów przeciwkorozyjnych pod marką FERROKIT.

Nieco później zaczęła produkcję zakreślaczy/markerów pod marką MARKIT, Dunsa była w tym czasie jedną z pierwszych firm w Hiszpanii, która eksportowała tę kategorię produktów do krajów europejskich. Asortyment wkrótce został rozszerzony o kredki i inne produkty szkolne.

W latach 70 firma przeniosła się do nowej siedziby w Llica de Vall i rozpoczęła produkcję klejów w sztyfcie pod marką INSTANT. Fabryka istnieje do dziś i nadal odbywa się w niej produkcja. 

W latach 80 w firmie rozpoczęło pracę kolejne pokolenie rodziny Gil: córka Elena oraz synowie Enric, Albert i Eduard.  Dzieci założyciela firmy skupiły się na poprawie jakości, rozwoju sprzedaży na hiszpańskim rynku i eksporcie do krajów europejskich. Przełomowym krokiem w życiu spółki było opracowanie i stworzenie zupełnie nowego produktu – farb w sztyfcie PlayColor.

W tej chwili Dunsa prowadzi stałą sprzedaż na eksport do ponad 30 krajów, jest także liderem na hiszpańskim rynku klejów w sztyfcie. Równocześnie firma ciągle rozwija i udoskonala stworzoną przez siebie linię farb Playcolor.

 

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Idealny dla kobiety.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Produkcja: Polska!!
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • By to, co widoczne, było niewidoczne

    Lubisz dekorować swoje okna na święta, często zmieniasz dekorację w biurze? Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne - przezroczyste haczyki od tesa Powerstrips® na powierzchnie szklane.

    Więcej…  
  • Kreatywnie z JOVI

    Właśnie jesteśmy przed największymi targami kreatywnymi w Europie. Creativeworld to trend, który co roku się rozwija. Za nim idzie także działalność firmy Mer-Plus, która na bieżąco do swojej oferty wprowadza produkty godne uwagi. 

    Więcej…