Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Działa już ponad rok. Wciąż poszerza ofertę. Codziennie oferuje nowe promocje. Swój asortyment dedykuje każdemu i do domu i do biura.

Z początkiem kwietnia wystartował ze sprzedażą kolejnej marki. Hitbiuro.pl - bo o nim mowa - to prężnie rozwijający się sklep z artykułami do biur, ale też do domu. Szeroki asortyment, bardzo przyjazna nawigacja oraz masa promocji cenowych i prezentowych to główne zalety sklepu. Nowa marka, która właśnie powiększyła zasoby strony https://hitbiuro.pl/ to marka PRISM.

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to jej kluczowy atut. Obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla wszystkich klientów.

Jeśli kiedykolwiek sądziłeś Drogi Czytelniku, że zakup tuszu to duży wydatek, myliłeś się. Ceny tuszy do najpopularniejszych drukarek zaczynają się już od niecałych 5 zł. Tak - 5 zł kosztuje tusz być może do Twojej drukarki. 

Zapraszamy na stronę sklepu: https://hitbiuro.pl/index.php?strona=wyszukiwarka_nazwa&fraza=prism, gdzie zaprezentowany jest cały asortyment materiałów eksploatacyjnych marki PRISM. 

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Różne kształty, żywe kolory.
Polska marka artykułów czyszczących.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi ASTRA - videorelacja

    W dniach 8-9 kwietnia 2015 roku odbyły się XIII targi organizowane przez hurtownię Astra z Łomży. Podczas targów nasza redakcja spotkała się z największymi wystawcami. Z niektórymi zamieniła kilka zdań. Zapraszamy do relacji z minionego spotkania i dodawania swoich komentarzy.

    Więcej…  
  • Raport Paperhat Poland – zużycie papieru do celów marketingowych

    Firma Paperhat Poland w lipcu i sierpniu 2014 roku realizowała badania wśród polskich firm, w zakresie wykorzystywania papieru do celów marketingowych. W badaniu wzięło udział ponad 50 organizacji, które odpowiedziały na pytania związane z drukiem, jego zarządzaniem i gadżetami reklamowymi. 

    Więcej…