Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Plantronics, globalny lider w komunikacji audio dla przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, obok wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie przenoszenia dźwięku może się także poszczycić faktem, iż wszystkie produkty mają certyfikat zgodności z aplikacją Skype for Business.

 

Pełna integracja z aplikacją Skype dla firm jest gwarancją, iż zakupiony na potrzeby zastosowań biurowych produkt będzie zdolny do wykonywania określonych zadań zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Cieszy nas fakt, iż Plantronics dostarcza rozwiązania kompatybilne z naszą biznesową aplikacją Skype, aby zwiększyć funkcjonalność sprzętu i dać więcej możliwości komunikowania się  ludziom na całym świecie, po to aby mogli osiągać wyznaczone cele – powiedział Giovanni Mezgec, Dyrektor Generalny odpowiedzialny za platformę Skype for Business w Microsoft.

Certyfikatem zgodności z aplikacją Skype for Business objęto różne gamy biznesowych produktów Plantronics. Są to między innymi słuchawki biurowe Blackwire 725, słuchawka Bluetooth Voyager Legend UC, ale także głośniki konferencyjne z serii Calisto 600 oraz centralki DECT z bogatej serii modeli Savi 700.Warto wspomnieć, iż produkty Plantronics zapewniają wsparcie dla wszystkich popularnych platform typu Unified Communication, takimi jak Microsoft Lync, Cisco Jabber oraz Avaya. 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Szeroka oferta breloczków
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Maile i spotkania to najwięksi pożeracze czasu w pracy

    Według badań zrealizowanych na zlecenie Ricoh przez Censuswide, największymi pożeraczami czasu w pracy są duża liczba wiadomości e-mail (41%) i spotkania (37%). Skutecznymi narzędziami, które przyczynią się do poprawy efektywności pracy są natomiast automatyzacja i sztuczna inteligencja. 65% badanych uznało, że wprowadzenie automatyzacji pewnych procesów wpływie pozytywnie na ich efektywność a 52% uznaje, że wdrożenie narzędzi wykorzystujących potencjał sztucznej inteligencji będzie miało pozytywny wpływ na sposób w jaki pracują. 45% respondentów wskazało, że dzięki nim byliby w stanie zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie. Badanie przeprowadzono na próbie 3 600 pracowników z 21 krajów w tym Polski, Niemiec i Francji.

    Więcej…  
  • Kinetyczny piasek może skutecznie pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

    Na problemy poznawcze na świecie choruje ponad 36 mln ludzi. To przede wszystkim osoby dotknięte Alzheimerem, ale też chorobą Aspergera czy zespołem Downa. Choć nie wynaleziono jeszcze na nie lekarstwa, może im pomóc terapia polisensoryczna z wykorzystaniem produktów z naszej branży. 

    Więcej…