Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że wkrótce na rynek trafi prawdziwy Hot News. W końcu ziściło się! Cieszymy się, że jako pierwsze media możemy ogłosić wprowadzenie do oferty firmy RAFCOM wyjątkowej kawy Double Bean!

Double Bean to najwyższej jakości kawa speciality, która została bardzo wysoko oceniona przez sędziów Q grader'ów według standardów międzynarodowej organizacji SCA (Speciality Coffee Association).

Kawa Double Bean to prawdziwa gratka dla miłośników kawy, dostępna w dwóch wersjach: PERLA FINA i PERLA NEGRA, .

PERLA FINA to 100% jednorodna kawa pochodząca z regionu Minas w Brazylii. Jest to 100% arabica jakości specialty oceniana na 83,00 punkty według Specialty Coffee Association. Jej aromaty to karmel i mleczna czekolada, a metoda obróbki to naturalna. PERLA FINA to kawa o stopniu palenia 4/5, która z pewnością zachwyci każdego smakosza.

PERLA NEGRA to kawa wypalona we włoskim stylu. Jest mocna, gęsta i aromatyczna, doskonała jako espresso i intensywna w kawach z dodatkiem mleka. Posiada wyraźnie wyczuwane nuty aromatyczne gorzkiej czekolady i orzecha laskowego. Jej składniki to arabica Brasil Colibri (60%) i robusta India Cherry (40%), a metoda obróbki to naturalna. Stopień palenia PERLA NEGRA to 4/5.

Oczywiście, warto podkreślić, że kawa Double Bean to nie tylko kawa speciality o doskonałym smaku i aromacie, ale także produkt wytwarzany w sposób całkowicie ręczny. Nasza kawa jest palona i pakowana w polskiej rzemieślniczej palarni speciality, gdzie każdy etap produkcji jest dokładnie kontrolowany przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że każda porcja kawy Double Bean, którą Państwo zakupią, jest wyjątkowa i spełni najwyższe wymagania smakowe nawet najbardziej wymagających kawoszy.Zapraszamy do spróbowania kawy Double Bean, która dostępna jest już w ofercie firmy RAFCOM.

Przekonaj się sam, że to kawa najwyższej jakości, która zaspokoi Twoje potrzeby smakowe i aromatyczne.

Wiecej informacji na stronie www.doublebean.pl

Wybrane ogłoszenia

Młodzież miała wyzwanie...
Połączenie elegancji z trendami
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Najlepsza licencja tego roku!
Idealne dla domowych artystów.
Fluo marki Main Paper
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla chłopca i dziewczynki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola"

    Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, tuż przed Mikołajkami chcemy dać szansę wszystkim placówkom edukacyjnym: przedszkolom i szkołom, na pokazanie swoich wystawek świątecznych. Ale oczywiście nic za darmo!

    Więcej…  
  • Bo warto pomagać...

    Przez jednych zwany mekką alpinistów, Nepal to kraj, w którym edukacja to niezmierzone pole do doskonalenia i rozwoju. Droga do wykształcenia zdaje się być tutaj porównywalna ze dobyciem Mont Everest. Na 29 mln ludzi zamieszkujących Nepal, około 35% to analfabeci.

    Więcej…