Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dziecka.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie masz wrażenie, że z roku na rok czas co raz szybciej przecieka przez palce? Jak to możliwe, że większości z nas ciągle go brakuje? Tajemnica nie tkwi tylko w tym, aby mniej robić - receptą jest po prostu dobra jego organizacja.

Mamy jednak złą wiadomość - czasu nie można zatrzymać ani cofnąć. Możemy jednak nad nim zapanować!

Już od wieków ludzie starali się tak pokierować swoim życiem, aby nie ulewało się im ono przez palce. Od zarania dziejów starano się tak planować każdy dzień, aby narzucone pory w ciągu doby, roku stwarzały odpowiedni klimat do działań. Od kiedy człowiek uświadomił sobie, że po dniu zawsze przychodzi noc a po lecie - zima, musiał także opracować system, który nie tylko dostosowywał się do określonej pory, ale przede wszystkim maksymalnie ją wykorzystywał. 

To właśnie z tej potrzeby powstał kalendarz. Przyjmował on różne formy. Nie będziemy jednak wracać do przeszłości. Dziś rynek oferuje nam mnóstwo produktów, które mają pomóc nam ogarnąć szereg obowiązków, z jakimi stykamy się każdego dnia. Mimo, że era nowoczesnych technologii przeniosła w dużej mierze kalendarz do naszych telefonów, my nie wyobrażamy sobie życia bez wersji papierowej. Tylko tu, poza planowaniem przyszłości, możemy wracać czasem do tego co już było.

Jakie kalendarze obecnie najczęściej wykorzystujemy? W zależności od płci, wykonywanego zawodu, wieku, gustu wybieramy kalendarz, który nie tylko ma pomóc nam zapanować na każdym dniem, ale przede wszystkim jest też wyrazem samych nas. 

Elegancka, w stonowanym kolorze książka dość często w formacie B5 idealnie sprawdzi się u biznesmena. Kolorowy kalendarz z oryginalną grafiką uzupełni wizerunek młodej kobiety. Zaś duży format spełni oczekiwania sekretarki panującej nad chaosem w firmie. Przyjrzeliśmy się ofercie firmy Panta Plast, która jest liderem w dystrybucji kalendarzy. Jej oferta zawsze odzwierciedla trendy panujące na rynku oraz uwzględnia różnorodne potrzeby polskiego klienta.


KALENDARZ DLA PANA

 Kalendarze w formacie B5 dzienne/ tygodniowe:

- ekskluzywne szyte okładki,

- bogactwo wzorów i kolorów,

- papier chamois,

- wycięte registry.

Kalendarze zapinane są na magnes.

Produkty dostępne są w najlepszych sklepach papierniczych i księgarniach.

Dystrybutor: Panta Plast

Dostępne m.in. w sklepach:


KALENDARZ DLA MODNEJ KOBIETY

 Kalendarz A5 tygodniowy szyty 2017:

- ekskluzywne szyte okładki
- bogactwo wzorów i kolorów
- papier chamois
- wycięte registry

Kalendarze dostępne m.in. w sklepie:


KALENDARZ DLA NASTOLATKI

 

Kalendarze dostępne w sklepach:

 

Wybrane ogłoszenia

Papierowe zakładki samoprzylepne
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Szeroka oferta breloczków
Idealny dla kobiety.
Poszukiwany handlowiec!!
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Długopisem pisanie = łatwe zapamiętywanie!

    Według ostatniego badania, przeprowadzonego przez Francuski Instytut Opinii Publicznej, blisko 50% młodych ludzi w wieku od 12 do 25 lat uważa, że odręczne pisanie ułatwia zapamiętywanie. Za tym stwierdzeniem kryją się również fakty potwierdzone wieloma analizami i badaniami. O ile cyfrowy zapis stanowi obecnie niezbędne wsparcie w naszym codziennym życiu, o tyle ołówek i papier nadal pozostają cennymi sojusznikami!

    Więcej…  
  • Klej w sztyfcie, który sklei niemal wszystko!

    Hiszpańska firma Dunsa specjalizująca się od wielu lat w różnego typu produktach do klejenia oferuje między innymi wyjątkowy klej Instant TECH. Z pozoru wygląda jak zwykły klej w sztyfcie, ale należy wstrzymać się z ostateczną oceną do momentu, gdy pozna się jego właściwości.

    Więcej…