Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Minął zaledwie niecały rok, jak na rynku pojawiła się firma Smart Digital Media Sp. z o.o. Sp.K.. W branży, która nie należy do najłatwiejszych. W sektorze, wydawać by się mogło, już podzielonym między największymi graczami. A jednak... Z mocnym akcentem, z perfekcyjnie dopracowanym wizerunkiem w Polsce pojawiła się nowa marka - INKDIGO.

Rozwój jednak na tak konkurencyjnym rynku wymaga nie tylko perfekcyjnie dopracowanej strategii, ale i zespołu, który ją z sukcesem wdroży w życie. Od prawie roku Zarząd Spółki dobiera pracowników, którzy nie tylko idealnie uzupełniają już stworzony team, ale także osoby pełne pasji i zaangażowania. Jedną z nich jest Paulina Ciaciek, która właśnie rozpoczęła pracę w Smart Digital Media na stanowisku Business Unit Manager

Paulina Ciaciek to osoba doświadczona w naszej branży. Wcześniej pracowała w firmie Action S.A. gdzie odpowiadała za rozwój sprzedaży produktów Bulk i kontakty z kluczowymi Klientami 

Prywatnie nowa pracownica ma 30 lat, od 6 jest mężatką.

Jak mówi - zgodnie z jej mottem biznesowym: "Mecz wygrywają zawodnicy, którzy koncentrują się na tym, co się dzieje na boisku, a nie ci, którzy wpatrują się w tablicę wyników"

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Monsterowe temperówki.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • To był rok pod hasłem szybkich akcji...

    Polska, rodzinna firma. Wspólny cel, wspólne plany na rozwój. Niezmiennie w czołówce naszych rodzimych producentów. W zeszłym roku doceniona za swoją działalność kolejną Gazelą Biznesu. Jej pomysłodawca i twórca wyróżniony najważniejszą nagrodą Meeting Premiera 2017. Dziś rozmawiamy z Wiesławem Kozaneckim, Prezesem firmy Panta Plast Sp. z o.o. - najbardziej zasłużoną osobą w branży PBS.

    Więcej…  
  • „Przywozimy radość, zbieramy uśmiechy”

    Ciężarówka zabawek Wadera dla pacjentów szpitala dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu

    Więcej…