Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Minął zaledwie niecały rok, jak na rynku pojawiła się firma Smart Digital Media Sp. z o.o. Sp.K.. W branży, która nie należy do najłatwiejszych. W sektorze, wydawać by się mogło, już podzielonym między największymi graczami. A jednak... Z mocnym akcentem, z perfekcyjnie dopracowanym wizerunkiem w Polsce pojawiła się nowa marka - INKDIGO.

Rozwój jednak na tak konkurencyjnym rynku wymaga nie tylko perfekcyjnie dopracowanej strategii, ale i zespołu, który ją z sukcesem wdroży w życie. Od prawie roku Zarząd Spółki dobiera pracowników, którzy nie tylko idealnie uzupełniają już stworzony team, ale także osoby pełne pasji i zaangażowania. Jedną z nich jest Paulina Ciaciek, która właśnie rozpoczęła pracę w Smart Digital Media na stanowisku Business Unit Manager

Paulina Ciaciek to osoba doświadczona w naszej branży. Wcześniej pracowała w firmie Action S.A. gdzie odpowiadała za rozwój sprzedaży produktów Bulk i kontakty z kluczowymi Klientami 

Prywatnie nowa pracownica ma 30 lat, od 6 jest mężatką.

Jak mówi - zgodnie z jej mottem biznesowym: "Mecz wygrywają zawodnicy, którzy koncentrują się na tym, co się dzieje na boisku, a nie ci, którzy wpatrują się w tablicę wyników"

Wybrane ogłoszenia

Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Monsterowe temperówki.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Poszukiwani handlowcy!
Idealny dla kobiety.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Papierowe zakładki samoprzylepne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marka Stylex w ofercie Inahon.

    Od grudnia 2015 roku oficjalnym dystrybutorem produktów Stylex Schreibwaren GmbH w Polsce została warszawska firma Inahon Sp. z o.o.. Tym samych asortyment firmy, która działa na rynku już ponad 30 lat powiększa się o artykuły biurowe, szkolne, opakowaniowe, dekoracyjne i specjalistyczne.

    Więcej…  
  • Videorelacja z targów PAPERWORLD 2018

    Współczesne biuro i miejsce pracy podlegają ciągłym zmianom i trudno nie zadać sobie pytania: „Jak będzie wyglądała nasza praca w przyszłości i jak będzie wtedy wyglądać miejsce, w którym ją wykonujemy?” Trendy zapowiadane na sezon 2018/19 podczas targów PAPERWORLD to innowacyjne rozwiązania do wyposażenia nowoczesnego stanowiska pracy oraz zapowiedzi funkcjonalnych rozwiązań do zastosowania w codziennym życiu. Niezwykle popularna dotąd prezentacja trendów to najważniejsze źródło informacji branżowych, ponieważ to właśnie tu sprzedawcy zaczerpną inspiracji do prezentacji swojego asortymentu i aranżacji przestrzeni sklepowej, a producenci otrzymają cenne wskazówki, które pomogą w tworzeniu kolejnych produktów.

    Więcej…