Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pewnie nie raz, nie dwa zastanawialiście się jak to naprawdę jest z utratą gwarancji z powodu zakupu i użytkowania zamiennych materiałów eksploatacyjnych. Producenci często piszą, że zalecają stosowanie tuszy i tonerów wyprodukowanych przez siebie czyli tzw. oryginalnych. Jak się jednak okazuje, jest to tylko zalecenie w użytkowaniu, ponieważ tylko wtedy firma możne zagwarantować bezproblemowe działanie drukarki. Zainstalowanie w urządzeniu elementu innego producenta nie wiąże się z automatyczną utratą gwarancji bądź zmiany jej warunków. 

Więcej na ten temat mówi Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający z firmy Rafcom - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki PRISM 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowa linia torebek inspirowana latem
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa oferta firmy CX Dystrybucja
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Weź udział w targach bez wychodzenia z domu

    Zapewne dotarły do Ciebie już informacje o wirtualnych targach, które właśnie wystartowały. Dziś krok po kroku pokażemy Ci jak przyjemnie jest robić zakupy bez wychodzenia z domu.

    Więcej…  
  • Nowe Władze w IPBBS

    16 października 2014 roku odbyło się dziesiąte, jubileuszowe forum branży PBS. Drugiego dnia spotkania wybrano nowe władze IPBBS. Przez kolejne 2 lata stanowisko Prezesa Zarządu pełnił będzie Tomasz Świgost - wieloletni Prezes firmy Fellowes.

    Więcej…