Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatnia wizyta w firmie RAFCOM miała miejsce 2 miesiące przed nową rzeczywistością. Covid zburzył nasz coroczny system pracy, w którym na stałe swoje miejsce miały wizyty w firmie z Reguł dostarczającej na rynek materiały eksploatacyjne marki PRISM.

Nasz brak cierpliwości związany z zaistniałą sytuacją oraz ciekawość, co słychać u naszych Przyjaciół spowodowało, że wpadliśmy do nich na kawę i ciacho. W towarzystwie Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego firmy RAFCOM, oraz co jakiś czas zaglądającej do nas Pani Marketing, przegadaliśmy historię firmy przez ostatnie pół roku.

O czym plotkowaliśmy i co się dowiedzieliśmy zobaczycie w naszym filmie.

Miłego oglądania.


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowość w ofercie Rozette.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Zestaw pudełek ozdobnych
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Idealna do domowego biura.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świąteczne gwiazdki z patyczków

    Sezon na lody dawno się skończył, ale pozostałe z nich patyczki mogą na coś się przydać. Oto jak krok po kroku wykonać nietuzinkową dekorację ścienną, wykorzystując wspomniane patyczki, haczyki dekoracyjne tesa Powerstrips® i inne drobiazgi.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów RemaDays 2017

    13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw przeszła do historii. Było to wydarzenie, w którym trzeba było wziąć udział. Z takiego założenia wyszło ponad 760 wystawców, których najnowsze osiągnięcia mogło przez trzy dni podziwiać blisko 21 tysięcy gości.  Zapraszamy serdecznie do obejrzenia video reportażu z minionej edycji. 

    Więcej…