Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatnia wizyta w firmie RAFCOM miała miejsce 2 miesiące przed nową rzeczywistością. Covid zburzył nasz coroczny system pracy, w którym na stałe swoje miejsce miały wizyty w firmie z Reguł dostarczającej na rynek materiały eksploatacyjne marki PRISM.

Nasz brak cierpliwości związany z zaistniałą sytuacją oraz ciekawość, co słychać u naszych Przyjaciół spowodowało, że wpadliśmy do nich na kawę i ciacho. W towarzystwie Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego firmy RAFCOM, oraz co jakiś czas zaglądającej do nas Pani Marketing, przegadaliśmy historię firmy przez ostatnie pół roku.

O czym plotkowaliśmy i co się dowiedzieliśmy zobaczycie w naszym filmie.

Miłego oglądania.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Ręcznie malowane torebki.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Nowa linia torebek inspirowana latem
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W tym roku wydamy średnio 330 zł. na wyprawkę szkolną.

    Ponad 37 proc. rodziców wykorzystuje końcówkę sierpnia, by skompletować potrzebne przybory szkolne dla dziecka – wynika z Barometru Providenta. Tylko niecałe 5 proc. zostawia te zakupy na ostatni dzień wakacji. Na wyprawkę dla jednego ucznia w tym roku rodzice zamierzają wydać średnio 330 zł. Najbardziej kosztochłonną pozycję w szkolnym budżecie stanowią podręczniki, sprzęt elektroniczny do nauki oraz nowe ubrania.

    Więcej…  
  • Kładziemy nacisk na internet

    Z dniem 1 stycznia 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu sieci OSAA objął Piotr Krupka z firmy Optim z Miastka. Czyżby to był znak nowego, młodszego pokolenia, które zmieni bieg historii w naszej branży? 

    Więcej…