Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To była wzruszająca rozmowa. Rozmowa, która rozpoczęła się 20 lat temu. Wówczas Prezes dopiero co powstającego Konsorcjum Biuro Klub - Ryszard Szymczak spotkał się z nami po raz pierwszy. Pomysł, który zakiełkował na Krecie urzeczywistnił się dokładnie 20 lat temu. Teraz znowu się spotkaliśmy. Ponownie z Prezesem Ryszardem Szymczakiem. Historia jakby zatoczyła koło...

Efekt naszej rozmowy zobaczysz w video umieszczonym poniżej. Dziękujemy za rozmowę i wierzymy, że za 20 lat spotkamy się w niezmienionym składzie.

 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Fluo marki Main Paper
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Ołówek automatyczny.
Dostępny w 7 kolorach.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Idealne dla domowych artystów.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • A właściwie po co nam te dokumenty?

    Kiedy poszukujemy dodatku, który zmieści nasze dokumenty i pieniądze, od razu na myśl przychodzi nam portfel. Coraz modniejszym i przede wszystkim bezpieczniejszym rozwiązaniem jest jednak noszenie dokumentów i pieniędzy osobno w portfelu i w specjalnym etui na dokumenty. 

    Więcej…  
  • Gift Show 2015 - najlepsze produkty wybrane!

    Dobiegła końca pierwsza edycja targów Gift Show Poland 2015. Podczas 3 dni w centrum targowym przy ulicy Marsa w Warszawie swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 firm z całego świata. Znaczną część wystawców stanowili producenci z Dalekiego Wschodu, jednak nie zabrakło także wielu dostawców z Polski, Łotwy, Kaliningradu, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii...

    Więcej…