Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem czerwca totalną rewolucję przeszła strona www firmy Rafcom. Zeszły rok to masa nowości. Ten rok to kolejne wyróżnienia. Nie mogło więc być inaczej, jak spotkać się osobiście z przedstawicielami firmy z Reguł i dowiedzieć się czym jeszcze nowym nas zaskoczą?

O tym jednak dowiecie się oglądając relację z naszego spotkania z Pawłem Piórkowskim - Dyrektorem Zarządzającym w firmie Rafcom.

 ZOBACZ FILM

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla domowych artystów.
Fluo marki Main Paper
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dostępny w 7 kolorach.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Dla chłopca i dziewczynki
Tablice suchościeralne magnetyczne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Skąd bierze się leworęczność?

    Sting, Leonardo da Vinci, Wajda, Bob Dylan, Albert Einstein, Juliusz Cezar, Charlie Chaplin - znasz te nazwiska? Wiesz co je łączy? Zapewne po tytule naszego artykułu już się domyślasz. Tak - wszystkie te znane osoby pisały i najważniejsze czynności wykonywały lewą ręką.

    Więcej…  
  • Weź toner na próbę.

    "Drukarka musi jeść" - z takim określeniem spotkaliśmy się ostatnio przy rozmowie z dostawcą materiałów eksploatacyjnych marki Prism. Jak wiadomo jednak, drukarka "nie zje wszystkiego", dlatego dostawcy tuszy i tonerów co raz bardziej przykładają uwagę do wysokiej jakości swoich produktów. Jedną z metod, która stosowana jest także przez firmę Rafcom, jest akcja "toner na próbę".

    Więcej…