Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rok zmian, nowych przedsięwzięć, trafionych decyzji... O znacznym rozwoju firmy INKSPOT rozmawiamy z jej właścicielem - Danielem Dragańskim.


Daria Kostera: Wiele ostatnio wydarzyło się w firmie Inkspot. Najważniejszy jednak był audyt wykonany przez TÜ
V Rheinland. Czego dotyczył?

Daniel Dragański: Wkłady drukujące firmy INKSPOT poddane zostały badaniom i certyfikacji przeprowadzonej przez akredytowaną firmę TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o., na zgodność z normami ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711, ISO/IEC 24712.

W trakcie audytu oraz w wyniku przeprowadzonych badań parametrów technicznych tuszy i tonerów nasze produkty uzyskały potwierdzenie zgodności z międzynarodowymi standardami jakości. Audyt obejmował również przegląd systemu zarządzania w przedsiębiorstwie, będącego gwarantem zachowania ciągłości procedur postępowania we wszystkich komórkach organizacji. W efekcie otrzymaliśmy Certyfikat M+T (Monitoring+Testing). 


 Więcej na temat audytu w firmie INKSPOT


 

Co potwierdzają certyfikaty uzyskane w wyniku badania? 

Certyfikat M+T stanowi przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości, wydajności i niezawodności oraz powtarzalności produktu. Poświadcza również, że cały proces produkcji, kontroli jakości, kwalifikacja dostawców komponentów oraz procedury wejścia materiałów na magazyn, ich weryfikacja pod względem jakościowym a także wyposażenie kontrolno-pomiarowe są nadzorowane przez TÜV oraz realizowane są na najwyższym poziomie. 

Wzmacnia to wizerunek firmy jako odpowiedzialnego partnera, zorientowanego na działania projakościowe oraz ciągły rozwój.


To jednak nie jedyna zmiana ? zostaliście dystrybutorem szwajcarskiej marki Peach ? które produkty znajdą się w Waszej ofercie?

Produkcja tuszy i tonerów to nasza główna działalność i taką też pozostanie. Posiadamy jednak szeroki kanał dystrybucji, który postanowiliśmy pełniej wykorzystać. Niszczarki, laminatory, gilotyny i bindownice zaspokajają potrzeby pewnej naszej grupy odbiorców. Decyzję poprzedziło badanie potrzeb naszych odbiorców. Wybór padł na szwajcarską markę PEACH ze względu na wysoką jakość i rozsądną cenę urządzeń automatyki biurowej.


 Więcej na temat marki Peach w ofercie firmy INKSPOT.


Podsumowując ? jaki obecnie oferujecie asortyment?

Skupiamy się na własnej produkcji tuszy i tonerów. Jako jedna z niewielu firm na rynku polskim dostarczamy odbiorcom nasz rodzimy wyrób. I to nas głównie odróżnia od bardzo rozdrobnionej konkurencji. Ponadto dystrybuujemy urządzenia automatyki biurowej oraz materiały biurowe o jakości analogicznej do tuszy i tonerów INKSPOT. Ich jakość nie może nadwyrężyć latami budowanego wizerunku firmy INKSPOT jako solidnego partnera, dlatego skrupulatnie dobieramy asortyment.


Kto jest Waszym głównym odbiorcą?

W naszej sieci dystrybucji czołowe miejsce zajmują hurtownie materiałów eksploatacyjnych oraz biuroserwisy. Znaczna część naszej produkcji trafia także na rynek jako ?no name?, gdzie dystrybuowana jest pod markami własnymi odbiorców.


Jakie korzyści zyskuje klient rozpoczynając z Wami współpracę?

Działamy w tej branży już 18 lat. Jesteśmy niejako pionierem na rynku równoważnych materiałów eksploatacyjnych. Ten czas to doświadczenie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na pojawiające się potrzeby i sprawnie wdrażać nowości. Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez obsługę sprzedażową, posprzedażową, a także odpowiedzialność za jakość dostarczanych materiałów eksploatacyjnych. 

Nasi klienci cenią sobie również świadczone usługi serwisowe.

Certyfikowany system zarządzania jakością i ochrony środowiska ISO 9001 oraz ISO 14001, a także ostatnio otrzymany certyfikat na zgodność z normami ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711, ISO/IEC 24712 stanowią gwarancję wysokiej jakości wyrobu, ale oprócz tego, również pozwalają przystępować do bardziej wymagających formalnie przetargów.

Utrzymujemy wysokie stany magazynowe pozwalające na realizację zamówień w ciągu 24 h, bez zbędnych przestojów. Dzięki temu nasi klienci mają zapewnioną szybką i stabilną realizację zamówień, a w efekcie nie muszą utrzymywać wysokich zapasów.


Za dwa lata będziecie obchodzić okrągłą rocznicę istnienia na rynku ? z perspektywy czasu, które lata była dla Was najbardziej owocne?

Ostatnie lata to czas przeobrażeń, rozwoju firmy i wyzwań. Silna konkurencja nie powala spocząć na laurach lecz motywuje nas do ciągłego rozwoju. Konkurencja jest istotnym bodźcem wpływającym na doskonalenie produktu, metod sprzedaży, działań marketingowych, odpowiednią dystrybucję produktu. Dlatego też to właśnie ostatnie lata pomimo tego, że były trudne pozwoliły nam wykonać milowy krok do przodu.


A kiedy było najtrudniej?

Przeważnie najtrudniejsze są pierwsze lata działalności. W naszym przypadku pokrywały się one z zupełnym brakiem znajomości przez klientów zamiennych tuszy i tonerów. Inkspot skupiał się wówczas na edukowaniu odbiorów. Był to bardzo mozolny proces. 


Jakie plany macie na najbliższe miesiące?

O tym zapewne poinformujemy Państwa już wkrótce. Mogę jedynie uchylić rąbka tajemnicy i wspomnieć, że mamy w planach spore inwestycje ukierunkowane na badania i dalszy rozwój firmy.

Rozmawiała Daria M.Kostera


 

 

 

 

Stopka biograficzna:

imię i nazwisko: Daniel Dragański

firma: INKSPOT

stanowisko: właściciel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Dostępny w 7 kolorach.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Farbki i kredki do twarzy - to takie przyjemne

    Przed nami sezon piknikowy. Szykuje się długa lista urodzin, komunii, wesel i zabaw na dworze. Nasze wieloletnie obserwacje, szczególnie podczas różnego typu eventów dla dzieci pokazują, że niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się malowanie twarzy najmłodszych.

    Więcej…  
  • Be fit razem z ROZETTE!

    Lato mamy w pełni, więc zapewne większość kobiet i mężczyzn nadal walczy o idealną sylwetkę. Na nic zdały się noworoczne postanowienia, wykupiony karnet na siłowni, gdy nawet z domu się nie chce wyjść. I nie ma takiej potrzeby. Dzięki ofercie firmy ROZETTE własną siłownię można mieć zawsze przy sobie. 

    Więcej…