Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Wiecie, co ostatnio stwierdziłam? Że to, jak fajne są flamastry nie tylko potwierdza szerokość oferty i kolorystyka, ale ich żywotność.

To tak jak z książką - nie oceniaj jej po okładce. Bo we flamastrach chodzi o to by pisały, bez względu na okoliczności. A one mogą być różne. Wyobraź sobie, że zupełnie nowe flamastry zostawisz bez zatyczki. Chyba wiesz, co może się z tego powodu wydarzyć? Oczywiście, że mogą zaschnąć. Jednak nie te, które trafiły na rynek. Marka VIVA, oferowana na rynku polskim przez firmę Tierra Group to ciekawa propozycja do każdego biura i domu. W skład serii obecnie wchodzą:

 • zakreślacze ze ściętą końcówką - neonowe - w opakowaniu po 8 żywych kolorów - po zdjęciu zatyczki bez uszczerbku wytrzymują 3 doby!
 • zakreślacze ze ściętą końcówką - pastele - w opakowaniu po 4 lub 6 pięknych kolorów
 • markery suchościeralne do tablic - 4 kolory lub 8 kolorów - nie brudzą tablic, świetnie ścierają się na sucho. Po zdjęciu zatyczki wytrzymuje 72 h.
 • markery permanentne - metalizowane z grubą końcówką do pisania po ciemnych powierzchniach
 • marker permanentny BIAŁY
 • markery permanentne po 4 lub 8 kolorów - markery nie wyschną przez 2 tygodnie po zdjęciu skuwki!!

Czym jeszcze się cechują? O tym w naszej rozmowie z Tomkiem Bajerskim, którą przeprowadziliśmy na targach w hurtowni ABRO

ZOBACZ VIDEO

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Polska marka artykułów czyszczących.
Idealne do malowania także pisanek.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
5 kolorów zabawy.
Zestaw produktów ECO.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Rowery, smartfony, kasa - promocje ruszyły pełną parą!

  Czy branża eksploatacji przeżywa boom? Czy sprzedaż zamienników właśnie osiąga swoje szczyty? Po promocjach, które każdego tygodnia pojawiają się w ofercie firmy NM Revolution, właściciela marki INQPrint, dowodzą, że właśnie tak jest.

  Więcej…  
 • UOKiK dla nauczycieli

  • Uczysz w szkole? Prowadzisz zajęcia dla młodzieży? Być może jesteś rodzicem? Wykorzystaj bezpłatne, nowoczesne narzędzie edukacyjne konsument.edu.pl.
  • To symulator portalu społecznościowego, w którym w bezpieczny sposób pokazujemy, jakie triki stosują oszuści.
  • Phishing, „this is not scam”, dropshipping czy inwestycje alternatywne – jeśli poruszasz się w tych tematach po omacku – ten portal jest dla ciebie!
   Więcej…