Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeszcze tylko do 19 października zakupy produktów marki ActiveJet będą nagradzane wyjątkową nagrodą. 18 osób wyruszy w podróż życia. Podczas gdy my w naszym rodzimym kraju będziemy spalać kolejne drewno w kominku, kilka firm zwiedzi przepiękne rejony ciepłego Mauritiusa. 

O detalach akcji rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu ACTION ds. Marki Activejet.


scann.R: Właśnie trwa Wasza kolejna akcja promocyjna "Rajski Mauritius" – do kogo ją kierujecie?

Rafał Ornowski: Akcja promocyjna „Rajski Mauritius” skierowana jest do wszystkich rodzimych partnerów handlowych ACTION S.A. z kanału dealerskiego oraz biurowo-serwisowego.

Kampania trwa jeszcze do 19 października – dużo już macie zgłoszeń?

Kampania promocyjna trwa jeszcze ponad tydzień – to dobrze, bo zainteresowanie konkursem jest naprawdę duże, gdyż jako lider sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-schodniej, mamy liczną grupę zadowolonych partnerów. W końcu kto nie miałby ochoty na rajskie wakacje tuż przed początkiem zimy? Zgodnie z regulaminem, udział w wycieczce na Mauritius przypadnie 18 szczęśliwcom, którzy w okresie trwania konkursu (19.09-19.10.2016 r.) zrealizują największy obrót netto na produktach Activejet w firmie ACTION S. A.

W promocji objęte są artykuły marki Activejet – jakie konkretnie?

Konkursem objęta jest szeroka oferta produktów marki Activejet, w tym:

- materiały eksploatacyjne: tonery, tusze, taśmy, uniwersalne zestawy do uzupełnień,

- akcesoria komputerowe: klawiatury i myszy komputerowe,

- środki czyszczące: sprężone powietrze, zestawy czyszczące, pianki i chusteczki do matryc oraz ekranów, patyczki do czyszczenia klawiatur.

Czy firmy, które nie są jeszcze Waszymi klientami mogą jeszcze dołączyć do akcji?

Oczywiście, że tak. Dla nas każdy partner jest bardzo ważny, dlatego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z branży do współpracy. Nie od dziś wiadomo, że marka Activejet to gwarancja najwyższej, powtarzalnej jakości, potwierdzonej niezależnymi testami. Wyjazdy w bajeczne miejsca pomału również stają się naszym standardem. Do tej pory nasi partnerzy mieli okazję zwiedzić takie lokalizacje, jak Aruba, Ibiza, czy Kuba, mogli również przeżyć narciarskie szaleństwo we francuskich Alpach oraz poczuć sportowe emocje podczas Grand Prix Włoch Formuły 1. Także zachęcam do podjęcia współpracy z ACTION S.A. W końcu zakupy produktowe i tak trzeba zrealizować, a dlaczego by przy okazji nie pojechać na Mauritius?

Rozmawiała Daria Kostera


Wybrane ogłoszenia

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Poszukiwany handlowiec!!
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Idealny dla kobiety.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Stick’n – światowy lider w produkcji karteczek samoprzylepnych!

    Założona w 1975 roku firma Hopax zajmuje się produkcją karteczek samoprzylepnych pod marką Stick’n. Od tego czasu Hopax stał się drugim na świecie pod względem wielkości producentem karteczek samoprzylepnych. Firma Stick’n od początku istnienia co roku, 7% zysku inwestuje w rozwój i technologie. Dzięki tym inwestycjom udało im się stworzyć wiele innowacyjnych produktów, które są chronione ponad 20 patentami na większości rynków na świecie.

    Więcej…  
  • Jak zrobić mandalę z JOVIDECOR Metalic

    Długi, majowy weekend przed nami, więc jest czas na relaks. Dlatego stworzenie dekoracyjnych mandali ze starych płyt CD to chyba idealny plan. Oto kilka oryginalnych rzeczy, które możesz zrobić, podążając za naszą instrukcją na filmie.

    Więcej…