Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydarzenia - branża biurowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dzisiejszym dynamicznym świecie e-commerce, sukces Twojego biznesu w dużej mierze zależy od jakości prezentacji produktów. Doskonałe zdjęcia to klucz do przyciągnięcia uwagi klientów i zwiększenia sprzedaży. Firma Biurfol, lider w branży artykułów biurowych, doskonale rozumie te potrzeby i oferuje swoim dystrybutorom dostęp do ogromnej bazy profesjonalnych zdjęć całego swojego asortymentu.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Z ogromną radością informujemy, że firma KMP po raz trzeci z rzędu zdobyła prestiżowy tytuł Remanufacturer Roku 2024! Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 15 maja 2024 roku w Brukseli, a Dyrektor Generalny firmy, Jan-Michael Sieg, z wielką dumą odebrał nagrodę. "To wyjątkowe osiągnięcie stanowi potwierdzenie naszego nieustannego dążenia do doskonałości w zakresie jakości oferowanych produktów i usług." - zapewniał podczas ceremonii.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Często, gdy posiadamy różnorodne kompetencje, szukamy także w sobie cech, które są wrodzone lub pożądane u handlowców, takie jak umiejętność słuchania czy elastyczność w adaptacji do nowych warunków, a także odwaga. Poniżej przedstawiam kilka sytuacji, w których nasze naturalne predyspozycje mają szansę się ujawnić, umocnić i rozwijać:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, przedstawiciele branży często zastanawiają się, jak osiągnąć przewagę nad konkurencją. Jednym z najbardziej dyskutowanych zagadnień jest pytanie: czy lepiej jest połączyć siły z inną firmą z tej samej branży, czy też wykupić konkurencję? Rozważmy możliwe korzyści wynikające z połączenia dwóch firm, które prowadzą działalność w tej samej branży.

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla projektantek Big Dream Girl
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Poręczny notatnik do torebki.
Poszukiwani pracownicy
Młodzież miała wyzwanie...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Genialna książka dla dziewczynek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Stereotypowe podejście do edukacji zmniejsza zainteresowanie dziewczynek technologiami i naukami ścisłymi.

    ? Odpowiadamy na potężny problem społeczny ?marnowania talentów? dziewcząt i kobiet w dziedzinach nauk ścisłych i technologiach ? mówi Agnieszka Machnicka, prezeska Fundacji Zaczytani.org, która wspólnie z Huawei Polska wydała właśnie bajkę edukacyjną ?Kosmos i malina?. Ma ona zainspirować dziewczynki w wieku 9?12 lat do rozwijania zainteresowań w kierunku technologii, innowacji i nauk STEM. Z badań wynika bowiem, że to stereotypowe podejście do edukacji, w którym zainteresowanie tymi obszarami od najmłodszych lat przypisuje się raczej chłopcom, jest powodem późniejszego niskiego udziału kobiet w technologiach na rynku pracy. Jednak i to ? jak zauważa Alicja Tatarczuk z Huawei Polska ? powoli zmienia się na lepsze, a kobiety w branży IT mają coraz lepsze perspektywy i możliwości. 

    Więcej…  
  • Kawa Lavazza dostępna w ofercie!

    Uprzejmie informujemy, że w ofercie firmy RAFCOM pojawiła się nowa kawa! Kawa Lavazza!

    Więcej…