Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Początek roku w firmie Action to dość aktywny czas. Już 2 stycznia ruszyła pierwsza kampania promocyjna dla wszystkich klientów firmy.

Promocja skierowana jest do wszystkich krajowych klientów Organizatora (z wykluczeniem firm korzystających z warunków specjalnych, umów bonusowych, programów lojalnościowych) dokonujących zakupów w ACTION Spółka Akcyjna w restrukturyzacji i regulujących terminowo swoje zobowiązania wobec ACTION Spółka Akcyjna w restrukturyzacji, które w okresie trwania Promocji zakupią produkty marki Activejet objęte Promocją. 

Wystarczy wydane 8000 zł, aby skorzystać z akcji. Pełen regulamin dostępny jest na stronie dystrybutora.


Wybrane ogłoszenia

OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Produkt wielokrotnego użytku.
Poszukiwany handlowiec!!
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ekipa Corex uwolniła kolory

    U nas obiecanki nie cacanki. Jak już od paru dni zapowiadamy ogólnopolskie uwalnianie kolorów, tym razem pokazujemy jak Corex je uwolnił w ramach kampanii STABILO FREE YOUR TRUE COLORS.

    Więcej…  
  • Helkra 2018 - videoreportaż z targów

    Mazowieckie targi biurowo - papiernicze w hurtowni HELKRA za nami. Majowe spotkanie tym razem odbyło się w przepięknym Hotelu Venezia Palace przy udziale największym firm z naszej branży. Kogo spotkaliśmy i jakie nowości produktowe zaprezentowano można zobaczyć w videoreportażu.

    Więcej…