Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Obecnie liczba spotkań targowych radykalnie spadła. Pandemia zweryfikowała po pierwsze potrzebę tego typu eventów, po drugie pozycję ich organizatorów. Konsorcjum Biuro Klub, z którym spotykamy się od wielu lat na targach, pozostało w grupie firm, które nie poprzestają w swoim rozwoju. Targi zorganizowane z początkiem września były tego najlepszym dowodem. 

Już chyba przestaliśmy liczyć edycje targów w KBK. Wiemy, że jak długi działamy w branży tak długo, zazwyczaj we wrześniu, widzimy się z udziałowcami Konsorcjum Biuro Klub. W tym roku nie było inaczej. Sprawdzone miejsce spotkań pod Warszawą, czyli centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, które po raz kolejny gościło naszą branżę, sprawdziło się rewelacyjne. Liczna grupa dostawców, cały skład KBK i oczywiście media branżowe ...

Jak było, kogo spotkaliśmy oraz jakie perełki produktowe żeśmy tam wypatrzyli, o tym w naszym videoreportażu.


Wybrane ogłoszenia

Młodzież miała wyzwanie...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Genialna książka dla dziewczynek.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Nowość w ofercie Rafcom.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Bezpieczny plac zabaw - jaki powinien być?

  • Czy wiesz, jak powinien wyglądać plac zabaw bezpieczny dla dzieci?
  • Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie placezabaw.uokik.gov.pl.
  • To serwis z praktycznymi informacjami dla rodziców, opiekunów oraz właścicieli i osób zarządzających miejscami zabaw dla najmłodszych.
   Więcej…  
  • Hand lettering - jak rozpocząć zabawę?

   W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się pisanie ręczne. I nie jest to już tylko zabawa i pasja. Czym właściwie jest sztuka hand letteringu? Na pewno to od lat bardzo popularny temat, jednak wiele osób nadal nie wie dokładnie co zrobić, aby wypracować w sobie sztukę pięknego pisania. W tym poście poprowadzę Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o nim.

   Więcej…