Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Pióro wieczne + długopis + etui

Polecamy

Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ricoh Polska przejęła Xeroservice North, firmę z branży IT, swojego wieloletniego partnera handlowego. 1 lipca 2014 r. firma Xeroservice North stała się częścią Grupy Ricoh.

Firma Xeroservice North była do tej pory wieloletnim Elite Partnerem Ricoh, a po przejęciu została przekształcona w oddział Ricoh, aby wesprzeć rozwój działalności firmy na terenie województwa pomorskiego.

Xeroservice North (XN) to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Jest firmą doradczo-wdrożeniową w zakresie kompleksowych rozwiązań dokumentowych, oferującą wysokiej jakości urządzenia biurowe i oprogramowanie. Zajmuje się również wdrażaniem i zarządzaniem systemami IT oraz obsługą urządzeń do druku produkcyjnego. Usługi oferowane przez firmę dotyczą wszystkich aspektów efektywnego zarządzania środowiskiem dokumentowym - od wstępnej koncepcji do ostatecznej realizacji. 

Połączenie z Grupą Ricoh przyniesie korzyści klientom firmy Xeroservice North. Zyskają oni lepszy dostęp do bogatej oferty produktów Ricoh. Z kolei doświadczenie firmy Xeroservice North oraz jej doskonała pozycja rynkowa, w szczególności na terenie województwa pomorskiego, wpłyną na dalsze poszerzanie i wzmacnianie obecności Ricoh w Polsce.

Tomasz Nazaruk, Dyrektor Zarządzający Ricoh Polska mówi: “Bardzo się cieszymy, że wysoko wykwalifikowani pracownicy naszego dotychczasowego partnera, firmy Xeroservice North, są teraz częścią naszej firmy. Współpracujemy ze sobą od wielu lat i przykładamy taka samą wagę do satysfakcji klienta. Jesteśmy skupieni na dostarczaniu naszym klientom kompleksowych usług najwyższej jakości. Mamy też ten sam cel – chcemy usprawnić pracę naszych klientów, aby mogli oni szybciej reagować na potrzeby swoich klientów i rozwijać swój biznes.”

Wybrane ogłoszenia

Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
5 kolorów zabawy.
Praca w centrum Wrocławia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KREDKI „CHILDREN OF THE WORLD” – POZNAJ BOHATERÓW EDYCJI

    Faber-Castell w styczniu przedstawił edycję kredek „Children of the world”, która jest doskonałym narzędziem dla nauczycieli i rodziców do rozmowy o różnorodności i tolerancji. Napisane prostym językiem historie małych bohaterów z całego świata i tematyczne kolorowanki do pobrania pozwolą na przeprowadzenie ciekawych lekcji dla najmłodszych.

    Więcej…  
  • Najbardziej innowacyjny produkt branży PBS to...

    To był niekwestionowany faworyt. Spośród wielu zgłoszonych do konkursu Meeting Premiera 2017 produktów, tylko trzy dostały się do finału. Wśród nich były zeszyty 4D firmy Panta Plast, kołonotatnik Oxford z aplikacją SCRIBZEE oraz stacja ładowania z inteligentnym systemem zarządzania kablami marki KMP PrintTechnik.

    Więcej…