Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W marcu odbyły się pierwsze spotkania z cyklu Regionalnych Spotkań Branżowych organizowanych przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Po warszawskiej edycji przyszedł czas na Łódź i Kraków.

- Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział oraz zainteresowanie zrzeszeniem w Izbie. - mówił już początku każdego spotkania Prezes IPBBS - Tomasz Świgost.

Zgodnie z założeniami, celem spotkań była prezentacja Izby – jej celów, założeń, projektów i korzyści dla Członków. W czasie prezentacji, Tomasz Świgost podkreślał wagę transparentności i wiarygodności Izby. Jako najważniejszy został wyłoniony także aspekt aktywnego włączenia się Członków w działania Izby. Podkreślono również konieczność mówienia o potrzebach, zgłaszania problemów, sygnalizowania ważnych tematów, aby wspierać się we wspólnych działaniach.

Większa część prezentacji dotyczyła także roli Izby, jako organizacji lobbingowej. Priorytetem Izby jest bowiem zwiększenie konkurencyjności i rozwoju branży, poprawienie kondycji branży.

- W ciągu 2-3 lat chcemy, aby Izba była uznana za jednostkę opiniotwórczą dla KIO i UZP oraz odbiorców korporacyjnych. Jednym z priorytetów Izby jest więc uporządkowanie sytuacji w przetargach publicznych i standaryzacja produktów – mówił Prezes Izby Tomasz Świgost.

Dlatego w dalszej części omówione zostały także działania podjęte przez Izbę w sprawie wpływu na zmiany w ustawie PZP oraz dotyczące platformy produktowej. Podkreślono zasadność przynależności do Izby także pod kątem projektów unijnych (oparte na klastrach lub branżowe oparte na przynależności do Izb).

- Prędzej czy później czeka nas zrzeszenie. - zaznaczał Świgost. - Pytaniem, które wielu sobie zadaje dotyczy czy lepiej być w branżowej Izbie czy w innych regionalnych. - dodawał.

Dlatego Zarząd podkreślił konieczność przynależności, przypominając, że nie ma interesów indywidualnych, a wszyscy mówimy jednym głosem.

- Bardzo istotny jest dla Izby głos środowiska, dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, istotnych tematów, zapotrzebowania branży. Ważna jest także dla nas bezpośrednia komunikacja i wymiana kontaktów, dlatego cieszymy się, że spotkania dały taką możliwość. - podkreślał w swoim wystąpieniu Prezez IPBBS.

Rozpoczęty cykl spotkań regionalnych kontynuowany będzie spotkaniami grup zakupowych. Zapraszamy do kontaktu i udziału w kolejnych spotkaniach, o których dowiedzą się Państwo z naszych stron oraz ze strony www.ipbbs.org.pl

Wybrane ogłoszenia

Produkcja: Polska!!
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Produkt wielokrotnego użytku.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Poszukiwani handlowcy!
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • I edycja Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt

    14 marca 2015 roku w Katowicach W GALERII RONDO SZTUKI odbyła się finałowa gala Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt. Magazyn scann.R objął patronatem całe przedsięwzięcie.

    Więcej…  
  • Straszny Clown według Jovi

    To już dziś. Halloween na stałe zawitało w naszej kulturze. My lubimy to święto przede wszystkim za możliwość zabawy z farbkami JOVI. Jak widać profesjonaliści też :) Zobaczcie, jaki makijaż stworzyła Dorota z Rozbrykane Kolorki.

    Więcej…