Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W marcu odbyły się pierwsze spotkania z cyklu Regionalnych Spotkań Branżowych organizowanych przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Po warszawskiej edycji przyszedł czas na Łódź i Kraków.

- Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział oraz zainteresowanie zrzeszeniem w Izbie. - mówił już początku każdego spotkania Prezes IPBBS - Tomasz Świgost.

Zgodnie z założeniami, celem spotkań była prezentacja Izby – jej celów, założeń, projektów i korzyści dla Członków. W czasie prezentacji, Tomasz Świgost podkreślał wagę transparentności i wiarygodności Izby. Jako najważniejszy został wyłoniony także aspekt aktywnego włączenia się Członków w działania Izby. Podkreślono również konieczność mówienia o potrzebach, zgłaszania problemów, sygnalizowania ważnych tematów, aby wspierać się we wspólnych działaniach.

Większa część prezentacji dotyczyła także roli Izby, jako organizacji lobbingowej. Priorytetem Izby jest bowiem zwiększenie konkurencyjności i rozwoju branży, poprawienie kondycji branży.

- W ciągu 2-3 lat chcemy, aby Izba była uznana za jednostkę opiniotwórczą dla KIO i UZP oraz odbiorców korporacyjnych. Jednym z priorytetów Izby jest więc uporządkowanie sytuacji w przetargach publicznych i standaryzacja produktów – mówił Prezes Izby Tomasz Świgost.

Dlatego w dalszej części omówione zostały także działania podjęte przez Izbę w sprawie wpływu na zmiany w ustawie PZP oraz dotyczące platformy produktowej. Podkreślono zasadność przynależności do Izby także pod kątem projektów unijnych (oparte na klastrach lub branżowe oparte na przynależności do Izb).

- Prędzej czy później czeka nas zrzeszenie. - zaznaczał Świgost. - Pytaniem, które wielu sobie zadaje dotyczy czy lepiej być w branżowej Izbie czy w innych regionalnych. - dodawał.

Dlatego Zarząd podkreślił konieczność przynależności, przypominając, że nie ma interesów indywidualnych, a wszyscy mówimy jednym głosem.

- Bardzo istotny jest dla Izby głos środowiska, dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, istotnych tematów, zapotrzebowania branży. Ważna jest także dla nas bezpośrednia komunikacja i wymiana kontaktów, dlatego cieszymy się, że spotkania dały taką możliwość. - podkreślał w swoim wystąpieniu Prezez IPBBS.

Rozpoczęty cykl spotkań regionalnych kontynuowany będzie spotkaniami grup zakupowych. Zapraszamy do kontaktu i udziału w kolejnych spotkaniach, o których dowiedzą się Państwo z naszych stron oraz ze strony www.ipbbs.org.pl

Wybrane ogłoszenia

Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Monsterowe temperówki.
Pastelowa plastelina od JOVI.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Nowe tonery do drukarek Canon.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta w marce KMP.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Druga edycja OneDay Roadshow 2014

    Na trasie pięć miast. Po raz pierwszy Kraków i Łódź. 56 wystawców i blisko 800 zwiedzających. Tak w krótkiej statystyce wyglądała druga edycja OneDay Roadshow. Goście mieli okazję zapoznać się z rozbudowaną ofertą produktów przed gorącym przedświątecznym okresem.

    Więcej…  
  • Jesienne okazje w Asarto

    Kilka dni temu ruszyła wielka akcja jesienna organizowana przez firmę Polcan. Wraz z nadejściem prawdziwej jesieni, dystrybutor marki Asarto nie szczędzi na prezentach dla swoich Partnerów Handlowych. Lista nagród jest długa, a wymagania jak najbardziej realne.

    Więcej…