Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W sobotę kolejny mecz Polaków. Wszyscy trzymamy za nich kciuki. Nie tylko dlatego, aby te mistrzostwa należały właśnie do nas, ale także dlatego, że właśnie ruszyła akcja promocyjna w firmie LAMBDA.

Nie kto inny, jak polski producent mógł pomyśleć o tak spektakularnej akcji. Nagrody adekwatne do strzelonych przez Polaków podczas Euro 2016 bramek to mistrzowskie zagranie. Wprawdzie dość odważne, bo co, jeśli przez zupełny przypadek padnie naprawdę dużo goli?

To, jak zapewnia Monika Bąk, Kierownik Działu Marketingu w firmie LAMBDA, nie jest problem.

- Wszyscy kibicujemy Polsce i wraz z kolejnymi golami chcemy świętować to z naszymi klientami - zapewnia. - Za każdy gol dajemy 1 % dodatkowego rabatu lub 1 dzień dodatkowego terminu płatności za faktury - dodaje Bąk.

Na dzień 23 czerwca każdy zakup produktów marki LAMBDA jest już premiowany dodatkowym - 2- procentowym rabatem lub odroczonym - dwudniowym terminem płatności. Wszak Reprezentacja Polski ma już na swoim koncie jedną, strzeloną bramkę w meczu z Irlandią Północną. Jak będzie dziś?

Wszyscy trzymamy kciuki za "naszych". Każdy kolejny ich gol to powód do zadowolenia nie tylko kibiców piłki nożnej, ale i wszystkich użytkowników materiałów eksploatacyjnych polskiego producenta.

 

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Monsterowe temperówki.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Najlepszym motorem motywacyjnym jest praca

    Ostatnie lata pokazują dobitnie pracodawcom, czym jest rynek pracownika. Według danych Work Service, niemal połowa pracodawców deklaruje, że ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej osoby do swojego zespołu. Zatrudnienie nowego pracownika to jednak tylko początek trudnej drogi. Bo co zrobić, gdy pieniądze i ryzyko utraty pracy nie są żadną motywacją? Nowoczesny menadżer powinien wiedzieć, jak skutecznie zachęcać do podejmowania nowych wyzwań. A nowoczesny pracownik – jak się zmotywować do ich realizacji.

    Więcej…  
  • Założysz się?

    Dotychczas wyróżniały się kolorem, kształtem, mocą klejenia. Wielkość bloczka także stanowiła dość mocny argument. Dziś jednak karteczki samoprzylepne, tudzież zakładki, nabyły nową cechę.

    Więcej…