Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W sobotę kolejny mecz Polaków. Wszyscy trzymamy za nich kciuki. Nie tylko dlatego, aby te mistrzostwa należały właśnie do nas, ale także dlatego, że właśnie ruszyła akcja promocyjna w firmie LAMBDA.

Nie kto inny, jak polski producent mógł pomyśleć o tak spektakularnej akcji. Nagrody adekwatne do strzelonych przez Polaków podczas Euro 2016 bramek to mistrzowskie zagranie. Wprawdzie dość odważne, bo co, jeśli przez zupełny przypadek padnie naprawdę dużo goli?

To, jak zapewnia Monika Bąk, Kierownik Działu Marketingu w firmie LAMBDA, nie jest problem.

- Wszyscy kibicujemy Polsce i wraz z kolejnymi golami chcemy świętować to z naszymi klientami - zapewnia. - Za każdy gol dajemy 1 % dodatkowego rabatu lub 1 dzień dodatkowego terminu płatności za faktury - dodaje Bąk.

Na dzień 23 czerwca każdy zakup produktów marki LAMBDA jest już premiowany dodatkowym - 2- procentowym rabatem lub odroczonym - dwudniowym terminem płatności. Wszak Reprezentacja Polski ma już na swoim koncie jedną, strzeloną bramkę w meczu z Irlandią Północną. Jak będzie dziś?

Wszyscy trzymamy kciuki za "naszych". Każdy kolejny ich gol to powód do zadowolenia nie tylko kibiców piłki nożnej, ale i wszystkich użytkowników materiałów eksploatacyjnych polskiego producenta.

 

Wybrane ogłoszenia

Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Poszukiwani handlowcy!
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Idealny dla kobiety.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • A było to tak…

    - Powstaliśmy w 2004r i jesteśmy na rynku już 15 lat!  Lat, w których wyeksploatowaliśmy dla Was swobodę korzystnego drukowania oraz przyjemności z właściwego wyboru!  Lat, w trakcie których ekspresja naszych działań przedkładała się na efektywność naszych produktów by dostarczyć satysfakcję naszym Klientom. Lat, w których pielęgnowaliśmy najcenniejsze dla nas wartości... O kim mowa? Zapraszamy do lektury.

    Więcej…  
  • Pracownicy więźniowie stanowią w Polsce 5 proc. zatrudnionych

    Co dwunasty pracownik na świecie czuje się w pracy więźniem, w Polsce – co dwudziesty. Odsetek niezadowolonych z pracy rośnie wraz ze stażem. Negatywne nastawienie tej grupy wpływa demotywująco na pozostałych zatrudnionych. Poradzenie sobie z tą sytuacja jest zadaniem bezpośrednich przełożonych, czyli kierowników działów. Eksperci podkreślają, że warto postawić na ich szkolenie w tym zakresie.

    Więcej…