Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W sobotę kolejny mecz Polaków. Wszyscy trzymamy za nich kciuki. Nie tylko dlatego, aby te mistrzostwa należały właśnie do nas, ale także dlatego, że właśnie ruszyła akcja promocyjna w firmie LAMBDA.

Nie kto inny, jak polski producent mógł pomyśleć o tak spektakularnej akcji. Nagrody adekwatne do strzelonych przez Polaków podczas Euro 2016 bramek to mistrzowskie zagranie. Wprawdzie dość odważne, bo co, jeśli przez zupełny przypadek padnie naprawdę dużo goli?

To, jak zapewnia Monika Bąk, Kierownik Działu Marketingu w firmie LAMBDA, nie jest problem.

- Wszyscy kibicujemy Polsce i wraz z kolejnymi golami chcemy świętować to z naszymi klientami - zapewnia. - Za każdy gol dajemy 1 % dodatkowego rabatu lub 1 dzień dodatkowego terminu płatności za faktury - dodaje Bąk.

Na dzień 23 czerwca każdy zakup produktów marki LAMBDA jest już premiowany dodatkowym - 2- procentowym rabatem lub odroczonym - dwudniowym terminem płatności. Wszak Reprezentacja Polski ma już na swoim koncie jedną, strzeloną bramkę w meczu z Irlandią Północną. Jak będzie dziś?

Wszyscy trzymamy kciuki za "naszych". Każdy kolejny ich gol to powód do zadowolenia nie tylko kibiców piłki nożnej, ale i wszystkich użytkowników materiałów eksploatacyjnych polskiego producenta.

 

Kategoria: Wydarzenia - branża biurowa
Odsłony: 1828