Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dbajmy o wiedze naszych dzieci. I nie tyko tą ogólnodostępną. Czy wiedziałeś Drogi czytelniku, że n.p.: 3 marca jest Światowy Dzień Dzikiej Przyrody?

To święto obchodzone w dniu podpisania Konwencji o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem. Celem Konwencji jak i samego święta jest ochrona dziko występujących populacji zwierząt i roślin. To właśnie wtedy warto razem z dziećmi zasiąść przy stole i wspólnie nie tylko porozmawiać o dzikich i wymierających gatunkach zwierząt, ale także poruszyć problem ich ochrony. Świetnym tłem takiej rodzinnej pogawędki może okazać się wspólne lepienie dzikich zwierząt z masy plastycznej marki ALPINO. 

 

W światowy Dzień Dzikiej Przyrody warto szczególnie najmłodszym przedstawić trochę tego świata. Produkt marki ALPINO, oferowany na polskim rynku przez firmę Tierra-Group, posiada w zestawie 8 foremek w kształcie zwierząt, więc dzieci nie tylko mogą poznać dziką przyrodę, ale przy tym mogą usprawnić pracę i kontrolę dłoni świetnie się przy tym bawiąc super miękką masą plastyczną. 

Oczywiście nie tylko zabawa w lepienie może uczcić to święto. Tak naprawdę i plasteliną, i kredkami, i farbkami możemy stworzyć naprawdę dzikie zwierzęta. Jeśli brakuje Ci inspiracji do zabawy z dziećmi, polecamy kanał na YOUTUBE firmy Alpino, aby zobaczyć, jakie cuda tworzymy :)

 

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Poszukiwany handlowiec na rynek tradycyjny do obsł ...
Farby pakowane po 500 ml.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Nowa oferta marki JOVI.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marzec pod znakiem nowości!

    Aż pięć nowych modeli laptopów marki Lenovo zasiliło ofertę warszawskiego dystrybutora. 

    Więcej…  
  • V Polish Businesswoman Congress pod naszym patronatem

    Transformacja – nowe podejście do biznesu - pod tym hasłem odbędzie się kolejna edycja Polish Businesswoman Congress, które tym razem odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia. Jak co roku także portal scann.R wspiera to wydarzenie.

    Więcej…