Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na uroczystą kolację w restauracji lub randkę w domu: Osobisty upominek walentynkowy to piękny gest, aby okazać bliskiej osobie uczucie i przeżyć ten dzień w sposób naprawdę wyjątkowy. Wyszukaliśmy dla Ciebie romantyczne inspiracje i pomysły na upominki – wszystko po to, aby uczynić ten dzień szczególnym!

Po prostu napisz wiadomość na lustrze

Walentynki już za rogiem, więc niektórzy poszukują oryginalnego pomysłu na zaskoczenie ukochanej osoby. Miejmy nadzieję, że mamy dla Ciebie to, czego szukasz: nasz pomysł nic nie kosztuje, nie produkuje żadnych odpadów i jest łatwy do zrobienia, nawet w ostatniej chwili. Używając markerów kredowych edding, po prostu napisz walentynkowe życzenia na lustrze. Powinny rzucać się w oczy, dlatego wybierz lustro wiszące w widocznym miejscu, na przykład pośrodku korytarza lub w łazience. Pomysł jest praktyczny: tusz można łatwo usunąć. Dlatego jeżeli popełnisz błąd lub walentynki dobiegną końca nie będzie problemu – wystarczy wytrzeć napis wilgotną ściereczką! Markery kredowe edding są wypełnione płynną kredą, która została specjalnie opracowana do rysowania na gładkich, błyszczących powierzchniach, takich jak szkło i lustra. Do wyboru są markery kredowe edding 4095 z wąską końcówką lub markery edding 4090 z bardzo szeroką końcówką. W ofercie znajduje się 10 silnie kryjących kolorów, w tym biały i kilka żywych odcieni neonowych.

Życzenia na walentynki


Polecane produkty

edding 4090 marker kredowy - jasne kolory na czarnych tablicach i szkle

Do wykonania bezpyłowych oznaczeń kredą nie ma nic lepszego niż marker kredowy edding 4090. Bardzo szeroka, ścięta końcówka uwalnia dobrze kryjący, płynny tusz kredowy na gładkich powierzchniach, np. czarnych tablicach, lustrach czy szkle. Ten model jest doskonały nie tylko do kreatywnych prac w domu, ale stanowi również doskonałe narzędzie w restauracjach, barach lub przemyśle szklanym.

Oznaczenia na powierzchni pozostają wyraziste, jednak z łatwością można je usunąć przy użyciu wilgotnej ściereczki. Dzięki bogatej gamie kolorów, marker kredowy edding 4090 daje wiele możliwości i znajduje bardzo szerokie zastosowanie.


 

Miska na kupony miłości DIY

Szukasz oryginalnego prezentu na walentynki? Jeżeli tak, to spójrz na nasz ręcznie zdobiony słoik wypełniony kuponami miłości. Do realizacji naszego pomysłu musisz wymyślić kilka czynności, które lubisz robić razem z partnerem, jedną na każdy miesiąc – czy nawet tydzień – lub rzeczy, które sprawią mu radość. Nie musi to być nic kosztownego – to może być spacer, wyjście do kina, przytulny wieczór w domu przed telewizorem lub wspólne gotowanie. Tak naprawdę nie ma znaczenia, co wybierzesz, dopóki miło spędzicie razem czas. Zaprojektowanie wyglądu miski lub słoika to nic trudnego, kiedy masz do pomocy markery olejowe połyskujące, ponieważ zawarty w nich silnie kryjący tusz jest naprawdę dobrze widoczny na ciemnych powierzchniach. Oprócz kuponów do środka pojemnika możesz włożyć baloniki w kształcie serca z ręcznie napisanymi hasłami miłosnymi. Spójrz tutaj, jak zrobić to krok po kroku.

 

Miska na kupony miłości DIY

 

Krok 1

Przygotuj papier, markery, nożyczki, słoik i balony.

Krok 2

Nadmuchane balony możesz ozdobić pięknymi wzorami za pomocą połyskujących markerów olejowych edding. Zamiast zawiązywać końcówkę balona, zabezpiecz ją klipsem. 

Krok 3

Przyklej koło z papieru metalicznego na zakrętkę słoika, a na nim odrobinę mniejsze koło z czarnego papieru.Na zakrętce napisz słowo LOVE na czarnym papierze używając srebrnego markera połyskującego. Możesz również pisać bezpośrednio na nakrętce, ponieważ tusz trwale przylega do płaskich powierzchni. 

Krok 4

Do napisania słowa "Coupons" użyliśmy markera w kolorze miedzianym. Tusz bardzo szybko wysycha, więc ryzyko rozmazania jest minimalne. Teraz możesz dodać akcenty w kolorze zielonym jak na zdjęciu powyżej. 


Polecane produkty

 

edding 751 marker olejowy - mistrz krycia

Posiadanie markera olejowego edding 751 pod ręką może być definiowane jednoznacznie z posiadaniem czynnika długookresowego sukcesu w biznesie. Z nim łatwo podniesiesz produktywność w twoim zakładzie produkcyjnym. Wysoce odporny tusz może znakować niemal wszystkie materiały, również te ciemne lub transparentne, czyniąc go doskonałym wsparciem w elektrowniach atomowych, przemyśle samochodowym i stoczniach.

Kiedy rozpoczynasz nowy zadanie, wysoce nieprzejrzysty tusz markera olejowego 751 będzie świecił nadzwyczaj jasno - i to dosłownie, ponieważ wszystkie odcienie są odporne na temperaturę do 400 °C, a niektóre kolory - do 1000 °C. Nawet w niepewnych warunkach możesz mieć pewność, że edding doprowadzi każde zadanie do końca


 

Kartka na walentynki, która na pewno wyróżni się pośród innych

Jeżeli masz ochotę stworzyć kreatywną kartkę na walentynki, czy być razem z ukochaną osobą w siódmym niebie, to na pewno odpowiedni pomysł dla Ciebie. To niezwykle pomysłowa kartka z balonami na ogrzane powietrze w 3D. Dwa balony wykonane z papierowych serc w różnych kolorach zostały użyte do ozdobienia kartki. Pisaki edding 1200 to idealne narzędzia do wykonania zadań kolorystycznych. Co sprawia, że są tak wyjątkowe? Popularne pisaki są dostępne w sześciu połyskujących odcieniach metalicznych. Wyjątkowo miękka końcówka i silnie kryjący tusz kolorowy tworzy niezwykłe rezultaty. Pisaki metaliczne nadają się idealnie do zdobienia papieru w jasnym kolorze, ale są równie dobrze widoczne na ciemnym tle. Kiedy balony będą gotowe, pisaki metaliczne edding 1200 możesz jeszcze wykorzystać do napisania życzeń w środku. Wystarczy zdjąć zatyczkę i możesz zacząć tworzyć, co tylko powstanie w Twojej wyobraźni!

Krok po kroku

Wybrane ogłoszenia

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Dla pasjonatów pięknych widoków.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Amex Wyłącznym dystrybutorem Faber-Castell

    Krakowska firma Amex - z 30-letnim doświadczeniem w branży PBS - w połowie czerwca przejęła całkowitą dystrybucję produktów marki Faber-Castell. Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie firmy, AMEX został wyłącznym dystrybutorem marki FABER-CASTELL w Polsce.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów Euro-Trade - marzec 2019

    Targi zabawek z gościnnym uczestnictwem dostawców artykułów szkolnych oraz prezentowych. Liczne konkursy, ogrom nowości, pozytywne nastroje oraz przepyszne jedzenie. Centrum konferencyjne Chemobudowa w dniu 5 marca tętniło życiem. Kogo spotkaliśmy, jakie perełki pojawiły się na rynku, co pokazali wystawcy - o tym w naszym video.

    Więcej…